anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niska ocena sprzedaży pomimo 100% pozytywnych ocen

jpxx
#7 Wielbiciel#

Witam,

mam 100% pozytywnych ocen od kupujących, z 3 gwiazdkami na 5,0, a pomimo tego w zakładce Jakość sprzedaży, w sekcji Oceny od kupujących pokazuje się mi poziom -750 / 170, przez co ogólna ocena jest określana jako poniżej neutralnej... Zapewne z tego powodu od kilku dni obserwuję totalny spadek ruchu w swoich aukcjach. Czy ktoś może wyjaśnić dlaczego tak się dzieje? Czy te oceny to jakiś random, żeby "zachęcić" do płatnych opcji promowania?

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

konto zamknięte
Nie dotyczy
oznacz moderatorów

jpxx
#7 Wielbiciel#

Tak, wiem, ale zaniżony "na czerwono" ranking dotyczy jedynie sekcji Oceny od kupujących

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@jpxx To może za naruszanie regulaminu i prawa?

Istnieje możliwość zwrotu w stanie nienaruszonym po uprzednim kontakcie i ustaleniu szczegółów.

oznacz moderatorów

jpxx
#7 Wielbiciel#

Jak niby się to ma do sekcji Oceny od kupujących? Dziękuję za aktywność, ale uprzejmie proszę o odpowiedzi na temat

oznacz moderatorów

7YP6K
#12 Orędownik#

@jpxx  Jakie średnie oceny Ci wylicza?

Zadowolenie kupujących:

Zgodność z opisem:
Koszt wysyłki:
Obsługa kupującego:
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@jpxx przy 21 ocenach, nawet pozytywnych, ujęcie jednej gwiazdki może narobić sporo bałaganu 🙂 Taki jest system oceny jakości sprzedaży na Allegro. 

oznacz moderatorów

jpxx
#7 Wielbiciel#

Ale czy 1 gwiazdka mniej to od razu poziom poniżej neutralnego? Wiem, że 21 to śmiesznie mało, ale każdy ktoś zaczynał od 0 😞

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@jpxx przy tak niewielkiej ilości ocen brak jednej gwiazdki powoduje ostrą jazdę w dół. Niestety.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@jpxx Allegro ma swój autorski algorytm do wyliczania jakości sprzedaży, musisz mieć tysiące pozytywnych ocen, żeby nie ucierpieć na utracie jednej gwiazdki 🙂

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@jpxx Tak, ja wiem, że sprzedawcy nie lubią, gdy informuje się ich o naruszeniach regulaminu. Najlepiej więc zasad nie naruszać.

oznacz moderatorów

jpxx
#7 Wielbiciel#

Można prosić o sprecyzowanie?

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

@jpxx  jak u Ciebie z czasem odpowiedzi na wiadomości klientów ?

Przypuszczam, że to tam musisz szukać poprawy 🙂

oznacz moderatorów

jpxx
#7 Wielbiciel#

Średni czas odpowiedzi na wiadomości klientów:Brak danych

W ostatnich 30 dniach klienci nie wysłali Ci żadnej wiadomości
oznacz moderatorów