anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"Dodaj kupony do swoich ofert i zgarnij pakiety wyróżnień" czy 80% moich ofert musi mieć kupon?

Green-Panda
#7 Wielbiciel#

Cześć,

Dostałam w Centrum Zniżek informację o możliwości otrzymania 300 darmowych wyróżnień za aktywowanie promocji kuponowych. Czy dobrze rozumiem regulamin, że żeby spełnić warunki moje promocje kuponowe w sumie muszą objąć minimum 80% wystawionych przeze mnie ofert i każdy kupon musi mieć wartość minimum 15%? Reszta warunków jest w sumie jasna.

Z góry dzięki

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Przelicz dobrze czy to ci w ogóle opłaca .Takie promocje zwykle nie są po to by sprzedawca zyskał tylko aby portal więcej zarobił.

oznacz moderatorów

Green-Panda
#7 Wielbiciel#

No właśnie liczę 🙂 I nie jestem pewna czy dobrze zrozumiałam kwestię tych 80%.  "wszystkie promocje kuponowe, spełniające kryteria z pkt 6 lit. a) - d) i f), muszą łącznie obejmować min. 80% opublikowanych w Okresie Promocji na Koncie Ofert, w ramach których możliwe jest pozyskanie oraz wykorzystanie Kupon," niezbyt jasno to brzmi..

A swoją drogą zdaję sobie sprawę że Allegro raczej wychodzi z założenia że pomagać trzeba klientom a sprzedający sami sobie poradzą 😉

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Green-Panda tak, aby wziąć udział w promocji i otrzymać darmowe wyróżnienia w 80% Twoich ofert musi być oferowany kupon promocyjny, a wartość obniżki ceny towaru to min. 15%, muszą zostać też spełnione pozostałe punkty czyli do 21.11.2021r. przynajmniej jeden kupon musi zostać pobrany (nie musi być wykorzystany),  czas trwania promocji kuponowej to minimum 7 dni (w ramach Okresu Promocji).
Pomagamy kupującym i sprzedającym. Serdecznie zapraszam Cię do udziału w naszych bezpłatnych webinarach  😊 Ich listę znajdziesz tutaj, w ten partnerski sposób podpowiadamy co robić, aby osiągać jak najlepsze wyniki sprzedaży na Allegro. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Green-Panda
#7 Wielbiciel#

Trochę to utrudnione bo w każdej ofercie będę musiała przeliczać który kupon spełnia warunek tych 15% dla danej oferty. A przy wymaganiu 80% będę musiała ich przeliczyć kilkaset tym bardziej że nie ma opcji jakiegoś sensownego posortowania ich tylko po najbardziej szczegółowej kategorii.

oznacz moderatorów