anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nowe wyysłam allegro

Anusia123456789
#9 Pomysłodawca#

Witam, 

jak w nowym wysyłam allegro mam nadać przesyłkę w paczkomacie? Mam opcję tylko bez podjazdu kuriera *nawet nie mam tak opcji jakby chciała jednak ten podjazd wybrać) W poprzedniej wersji wybierałam sobie nazwę paczkomatu w którym chcę paczkę nadać. Tutaj w ogóle nie ma takiej opcji. Etykiet wygenerowanej jak bez podjazdu nie mogę nadac w paczkomacie bo jest błąd kodu.

Dodatkowo czy tylko ja nie jestem w stanie wydrukować etykiety A6? Ustawiłam sobie wydruk A6 i 1 etykieta na stronie, jednak dalej generuje mi A4. W starym bez problemu to szło 😞

Anusia123456789_0-1642320472624.png

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Anusia123456789 w nowym narzędziu nie wybiera się paczkomatu nadawczego, przesyłkę można nadać w dowolnym paczkomacie. Czy kontaktowałaś się z infolinią InPost (722 444 000) w sprawie komunikatu o błędnym kodzie? 
Jeżeli chodzi o problemy ze zmianą rozmiaru etykiety to jesteśmy świadomi tego błędu i pracujemy nad jego rozwiązaniem. Przepraszamy za trudności! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Anusia123456789
#9 Pomysłodawca#

Witam, nie jest to prawdą, że można nadać ją w paczkomacie. Kontaktowałam się z Inpostem w tej sprawie . Jeżeli nie wybiorę że paczkę nadaje paczkomatem tylko kurier ot nie mogę jej nadać w paczkomacie. Jak w takim razie mam wybrać nadanie w paczkomacie  w nowym narzędziu? BO z tego co widzę nie ma takiej opcji. 

oznacz moderatorów

cd-music
#9 Pomysłodawca#

Witam, wydaje mi się że jednak trzeba wskazać paczkomat nadawczy. Niestety ale nowa odsłona wysyłam z allegro ma sporo błędów. Uważam że przed udostępnieniem narzędzia powinno się je lepiej dopracować. Na tą chwilę korzystam ze starego widoku bo w nowym nie da się nic zrobić.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Anusia123456789 bardzo przepraszam. Zdiagnozowaliśmy problem, który powoduje błąd, o którym piszesz. Wprowadzimy opcję zaznaczenia w nowym formularzu "Dostarczę przesyłki do Paczkomatu", która pozwoli nadawać przesyłki z dowolnego paczkomatu. Na razie bardzo proszę o korzystanie ze starej wersji formularza. Dam znać, gdy problem zostanie rozwiązany. 

@cd-music dziękuję za Twoją opinię! Wciąż dopracowujemy niektóre kwestie w nowym formularzu, dlatego w pewnych sytuacjach również zalecamy korzystanie ze starszej wersji. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów