anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nowy numer rachunku do rozliczeń

malrys57
#9 Pomysłodawca#

gdzie i jak został wprowadzony przez allegro nowy numer rachunku do rozliczeń czy ja muszę w tej sprawie wykonać jakieś działania - czynności?🤔

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

pinsplash
#21 Demiurg#

@malrys57 Tak, musisz pamiętać  aby wpłacać na nowy rachunek ( każdy ma indywidualny) w PeKaO ( odbiorca też inny : Allegro a nie PayU)

Co dokładnie zmienimy

Po zmianie - gdy będziesz robić przelew tradycyjny w zakładce Rozliczenia z Allegro, zobaczysz nowe dane do wpłaty:

  • numer Twojego rachunku do rozliczeń z nami
  • nazwę banku - zamiast mBanku będzie to Pekao S.A.
  • odbiorcę płatności - zamiast PayU S.A. będzie to Allegro Sp. z o.o.

Zasady księgowania wpłat pozostaną bez zmian. Nadal będziemy to robić we wszystkie dni robocze, pięć razy na dobę, w godzinach księgowania banku.

Czy musisz coś robić w związku z tą zmianą?

Dopilnuj, aby opłaty za usługi Allegro kierować na właściwy numer rachunku. Jeśli na przykład w zleceniach stałych podajesz obecny numer rachunku, nie zapomnij go zmienić.

Twój obecny numer rachunku do rozliczeń z nami będzie aktywny jeszcze przez kilka najbliższych miesięcy. Potem go wygasimy. Przypomnimy Ci jeszcze o zmianie dodatkowym mailem.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

malrys57
#9 Pomysłodawca#

chodzi mi raczej o to czy wpłata za biling  poprzez szybką wpłatę, która jest wygenerowana przez allegro jest poprawna? 🤔

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@malrys57 Przy szybkiej wpłacie nic nie zmieniasz,Chodzi o przelewy tradycyjne żeby np,nie brać z historii przelewów - wykonaj ponownie/ i zlecenia stałe-zmienić nr.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@malrys57 To automat, więc nic nie zmieniasz przy szybkiej wpłacie.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

bastek987
#7 Wielbiciel#

Niby automat i niby szybka wpłata, ale jak przejrzałem historię mojego konta to za każdym razem jak dokonuje wplaty to jest inny nr.konta. Zawsze jest to mbank, ale inny rachunek.

 

oznacz moderatorów