anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

O co chodzi z tym EAN?

Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Dlaczego produkty oryginalne i zamienniki produkowane w innym państwie mają ten sam kod? Chodzi mi np. o baterie do telefonów.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@Wilczekstepowy mają na pudełku ten sam czy w systemie allegro ? jeśli to drugie to pamiętaj że to sprzedawcy łączą produkty po kodzie i wychodzi taki bałagan wprowadzający kupujących w błąd 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Nie wiem, ale różnica w cenie pomiędzy najtańszymi a najdroższymi jest kilkukrotna: https://allegro.pl/listing?string=EB-BG950ABE&stan=nowe&order=p

oznacz moderatorów

SanexHurtowBHP
#12 Orędownik#

kody EN na allegro kolejny **piiip**yczny pomysł .U mnie spodnie za 108 zł podróba identyczna 49 zł sprzedawca wpisuje kod z droższych .Każdy rozmiar np obuwia ma swój kod czyli od 35 do 50 -90% osób i tak nie wpisuje kodów bo ich nie ma .Rękawiczki robocze produkują 4 firmy w tym samym zakładzie i każdy rozmiar ma swój kod ceny zakupu mam identyczne teraz muszę zakładać 4 aukcje na 1 rozmiar tych samych rękawiczek .

oznacz moderatorów

Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Głupota z tym kodem EAN dla mniejszych, wygoda dla większych. My sprowadzamy towar z zagranicy i teraz mamy pisać do potężnej korporacji z okręgu Shenzhen i prosić ich o kod produktu? Pewnie gdyby mieli od razu by nam go przesłali. No cóż, ale dla nas, dla gości z jakiejś "pipidówy" pewnie zrobią wyjątek i prześlą 😉

oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@Wilczekstepowy Nie wiesz, dopóki nie zapytasz. 😉

oznacz moderatorów