anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

obrót na Alegro

dare2
#7 Wielbiciel#

Gdzie można sprawdzić jaki jest miesieczny obrót na allegro

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

dare2
#7 Wielbiciel#

tylko w tym miejscu Allegro pokazuje obrót z aktualnego miesiąca, akurat szukam takiego podliczenia miesięcznego w każdym miesiącu osobno , aby sprawdzić czy się kwalifikuje do przedłużonego terminu płatności , 

oznacz moderatorów

kowas111
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów

dare2
#7 Wielbiciel#

wygenerowały się wpłaty wedle daty za luty (około 80 stron) , ale to nie jest obrót, który program wyliczy za luty tylko wszystkie wpłaty od kupujących , wydawało mi się że gdzieś widzialem coś takiego w jakiejśc zakładce - pokazywało sprzedaż 3 miesiące do tylko i każdy  miesiąc osobno 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@dare2  A księgowości żadnej nie prowadzisz?

_____________
Kama
oznacz moderatorów

dare2
#7 Wielbiciel#

 

Widzę że Pani nie prowadzi firmy a jedynie bawi się w odpowiedzi na allegro ,ale chyba nie do tego powstał ten dział tylko do pomocy innym - skoro się nie wie czegoś to się nie zabiera głosu , albo pyta mądrzejszych od siebie . Ja pytam bo nie wiem ,a wydawało mi się że gdzieś to widziałem .

Mam oddzielać sprzedaż na allegro od reszty faktur i paragonów - no dziękuje za taką pomoc . wystarczy napisać że nie wiecie gdzie tego szukać i po sprawie .Skoro pisze że wygenerowało się 80stron za luty po średnio 15 transakcji na stronie  to nie zamierzam tego liczyć na kalkulatorze . 

Dziękuję za pomoc .

 

oznacz moderatorów

kowas111
#9 Pomysłodawca#

ja biorę do Excela i liczę osobno wysyłkę, osobno wpłaty za towar, więc troszkę wiedzy i się da

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@dare2 Z dwa lata temu to wyłączyli bo były takie statystyki, teraz jest https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/sprawdzaj-swoje-statystyki-sprzedazy-YL3aKvmLAcb 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

To nie do końca to, o co Ci chodzi, ale się da.

https://allegro.pl/payments-operation-history/#!/?filter=income

generuj zestawienie do csv

oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

Filtr importu: calc/excel

separator "

ogranicznik ciągu '

Scal separatory

oznacz moderatorów