anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odłączenie oferty

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

Odłączyliśmy produkty od Twoich ofert - taką dostałem informację. Dlaczego oferta 11160610727  została odłączona? Proszę o wskazanie gdzie tkwi niewłaściwe połączenie z niewłasciwymi produktami z katalogu Allegro? Ja takowych nie widzę.

Dziekuję.

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@katarzynab1712, z tego, co widzę, odpięcie wynikało z tego, że oferta i produkt były w innej kategorii.  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

W jakiej? Bo moim zdaniem we właściwej.

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

Odłączyliście mi ofertę z powodu kodu EAN - połączyliście moją ofertę z płytą truchła strzygi do której ktoś przypisał zły kod EAN - kod Ean który jest przypisany do strzygi jest nieprawidlowy / kod ten należy do mojej płyty goatmoon co widac na moim zdjeciu w aukcji - rozłączacie oferty nie sprawdzając czy są one prawidłowe, tak z marszu chyba ... 

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

sprawdzenie czy płyta posiada prawidłowy kod EAN naprawdę nie wymaga bycia geniuszem - łatwiej po prostu komuś odłączyć czy usunąc ofertę

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

zgłaszałem już do Was że płyta strzygi posiada zły przypisany kod EAN / brak reakcji / nadal moja płyta goatmoon jest połączona z produktem (płyta strzygi, która nota bene nie posiada kodu Ean którego zresztą nie posiada większość płyt BM wydanych przez małe lub niezależne wytwórnie czy przez samę kapele a który się Tu wymaga). 

oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

Dzisiaj również otrzymałem taką wiadomość.Albo zlikwidujcie to guano (zwane katalogiem produktów), albo przestańcie mieszać w produktach, które zostały utworzone automatycznie na podstawie podanych parametrów zgodnych z danymi producenta.Czy robi to bot?Bo jeśli człowiek, to musi być straszny nieogar.Tym bardziej że odłączenie dotyczy oferty, która została zakończona 2 dni temu, czyli na dzień dzisiejszy nie istnieje.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ART_FOTO, wskażesz, której oferty dotyczyła wiadomość?  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@mr_oma Ostatni numer oferty zakończonej 2 dni temu 12129789249.Informacja dotyczy również jedenastu poprzednich numerów tej samej oferty (oferta była powielana wiele razy).

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ART_FOTO, z tego, co widzę, oferta została odpięta, ponieważ usunięto produkt z Katalogu. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@mr_oma Po co zatem jest tworzenie produktów, skoro potem są one usuwane? Wystawiając taki sam przedmiot, ponownie będę musiał tworzyć produkt w katalogu? Przy tak działającym katalogu produktów nie wyobrażam sobie, jak będzie wymóg 100% połącznia.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ART_FOTOprodukt został usunięty z powodu braku możliwości jego poprawnej identyfikacji. Posiadał błędnie uzupełnione parametry: Kod producenta oraz EAN.

Nie musisz tworzyć produktu, aby wznowić ofertę, choć oczywiście możesz to zrobić, co zalecamy.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@mr_oma 

Przedmioty które sprzedaję są przedmiotami kilkudziesięcioletnimi, niektóre blisko stuletnimi, zatem kodów EAN nie posiadają.Tak samo kodów producentów, bo w większości producenci już nie istnieją.

oznacz moderatorów