anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opóźnienia w odbiorach paczek Inpost

MAMY ROZWIĄZANIE!
Bayerowsky
#9 Pomysłodawca#

Co się dzieje ostatnio z przesyłkami Inpostu to tragedia!!! Sprzedawca prosi o zamówienie do godz. 9 , towar przygotowany szybko, ale odbiór dopiero za 2 dni, tydzień czasu trwa już droga z Chorzowa do Piotrkowa???

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16
kostas11
#21 Demiurg#

Ja ostatni miałem paczkę wożoną 7 dni zanim trafiła do paczkoamtu, mają wszystko zapchane paczek więcej niż w święta 😞  Kurier który odbiera mi ze sklepu paczki powiedział że jak ostatnio przywieźli im paczki na sortownie to 10 000 zostało bo nie miał kto ich rozwieść, teraz wszyscy zamawiają do paczkomatów bo to bezpieczne, uzbroić się cierpliwość i czekać 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Michael_J23
#3 Debiutant#

Ahh, prawda.... U nas w miasteczku w paczkomatach nie ma w ogóle miejsc. Przesyłki transportowane są do punktów odbioru...

oznacz moderatorów
Bayerowsky
#9 Pomysłodawca#

Częściowo rozumiem sytuację, ale po kij Allegro włączyło wszystkim Smarta i teraz problem???

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

Takie życie ciszmy się że w ogóle można zamawiać i jakoś to u nas działa, firmy dają radę nie będzie wielkich strat 🙂  Troszku wyrozumiałości i będzie dobrze 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Michael_J23
#3 Debiutant#

Nie włączyło. Udostępniło możliwość wypróbowania przez miesiąc za darmo, a to różnica (usługę i tak trzeba uruchomić ręcznie). Dla mnie to bomba, bo zawsze zastanawiałem się, o co chodzi z tym smartem, a że skąpy jestem to szkoda było mi 9zł co miesiąc. Lubię płacić przy odbiorze, ale nie przy każdym zakupie tak można. Częstotliwość moich zakupów nie zmieniła się, po prostu drobiazgi wysyłam do paczkomatu i odbieram po pracy. Sadzę, że wszyscy tak robią, a już na pewno większość.

oznacz moderatorów
Bayerowsky
#9 Pomysłodawca#

A ja kupiłem na rok i teraz jestem zrobiony w karolka!

oznacz moderatorów
kitchener1
#9 Pomysłodawca#

Nie jesteś zrobiony w karolka, masz rok + dodatkowe m-ce, 

- m-c szybko przeleci  i wszystko wróci do normy👍 

 

oznacz moderatorów
Bayerowsky
#9 Pomysłodawca#

Umawiałem się na rok, nie inaczej. Każdy ocenia w/g siebie. Moim zdaniem tylko nakręcili spiralę tym, przecież nie z dobrego serca.

oznacz moderatorów
kitchener1
#9 Pomysłodawca#

a ja uważam, że jest to b. dobre posunięcie,

- zwiększy się sprzedaż = obrót  dla sprzedającego, a dla kupującego możliwość zakupu,

- NIE widzę niczego złego w takim posunięciu, jak kupują poprzez Allegro to nie chodzą do sklepów, mniejsze ryzyko koronawirusa 😃

oznacz moderatorów
Bayerowsky
#9 Pomysłodawca#

Nie bądź naiwny, że zrobili to dla Twojej wygody!

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

Lubię płacić przy odbiorze, ale nie przy każdym zakupie tak można.

bezsensowne dopłacanie i wydłużanie otrzymania środków sprzedającemu 😐
przecież na allegro jest bezpiecznie, jak coś to masz POK i Dyskusję. nie kumam.

oznacz moderatorów
Nadalfanka
#8 Zapaleniec#

Po to, abyś nie musiał płacić za przesyłkę.  Tak i wszystkim , a nie tylko Tobie.

oznacz moderatorów
Bayerowsky
#9 Pomysłodawca#

Chodziło mi o to, że zapłaciłem firmie Allegro za przesyłki za rok z góry i miały być "priorytetowe", a teraz mam to co wszyscy mają za darmo, tzn. długi czas oczekiwania i kolejki przy paczkomatach. To z chęci zysku firmy Allegro i jeszcze na czacie twierdzą, że nie odpowiadają za przesyłki, bo nie są firmą kurierską.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Bayerowsky, przecież tak jak każdy, weź weź kup, a potem jak już kupisz to jesteś takim samym klientem jak inni 🙂

oznacz moderatorów
Bayerowsky
#9 Pomysłodawca#

w sumie....racja! 😀

oznacz moderatorów
MarcinPRINCE
#7 Wielbiciel#

Kto w końcu odpowiada za przewoźnika na tym A.pl???

oznacz moderatorów