anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłata za promowanie na stronie działu

my_stuff
#7 Wielbiciel#
 
 
Witam.
 
Wystawiam komputer za 135 zł od jakiegoś czasu, dzisiaj widzę naliczoną opłatę za takie coś:
 
Opłata za promowanie na stronie działu
-29,00 zł
 
Nic takiego nie zamawiałem, na dodatek obok aukcji pod przyciskiem "PROMUJ" nie można wybrać  opcji "WYŁĄCZ OPCJE PROMOWANIA".
 
Więc pytanie - jak to cholerstwo wyłączyć żeby znowu mi tego nie włączyli? Sam tego nie włączyłem, przecież trzeba by być **piiip**ą żeby promować za 1/4 ceny przedmiotu !!!!1111(jedenjedenjeden)
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

Musiałeś sam to włączyć. Zakończ aukcję i wystaw ją ponownie bez żadnych promowań.

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/oplaty-i-cenniki/sposob-naliczania-oplat-za-opcje-promowa...

oznacz moderatorów

my_stuff
#7 Wielbiciel#

Po cholerę bym włączał? Imbecylem nie jestem. Jeśli ktoś zna konkurencyjną platformę aukcyjną która stoi najbliżej allegro, to proszę o namiar, z góry dziękuję i pozdrawiam.

oznacz moderatorów

TOPe-commerce
#13 Ambasador#

@my_stuff 

-po pierwsze jest to platforma gdzie staramy się zachować kulturę i mimo częstego oburzenia unikać nieodpowiednich określeń

-po drugie tak jak inni Ci już napisali musiałeś włączyć opcję promowania sam umyślnie/nieumyślnie najprawdopodobniej podczas wystawiania aukcji

-po trzecie istnieje platforma która mocno ruszyła a niebawem będzie o niej głośno w PL ale nie jest to AMZ jednakże nie mogę o niej tutaj pisać więc pozostaje odnalezienie mnie na popularnych portalach społecznościowych i tam się odezwania

oznacz moderatorów

my_stuff
#7 Wielbiciel#

Jeszcze jedno pytanie - chcę wystawić ponownie a nie wznowić, jak zapisać swoje własne zdjęcia ze swojej aukcji na dysk? 

oznacz moderatorów

my_stuff
#7 Wielbiciel#

To może inaczej, żeby się nie okazało że "znowu niby sam włączyłem", to mam pytanie:

Jak wyłączyć opcje promowania na stałe i dlaczego się nie da 🙂

oznacz moderatorów

my_stuff
#7 Wielbiciel#

Czyli muszę teraz wystawić aukcję od nowa, żeby się pozbyć tego promowania?

 

To przechodzi ludzkie pojęcie, nie dość że cały czas utrudnienia i zmiany, to jeszcze takie coś.

 

 

oznacz moderatorów

BURZYNSKID
#13 Ambasador#

Edytuj aukcję , na dole strony, przy promocjach jest przycisk zakończ promowanie natychmiast lub po okresie promowania. Tak to działa na allegro przy sprzedaży bez licytacji.

oznacz moderatorów

my_stuff
#7 Wielbiciel#

@ BURZYNSKID: Dzięki, już wyłączyłem.

Gratuluję Allegro okradzenia mnie na 29 zeta.

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

w dowolnym momencie włączyć lub wyłączyć Wyróżnienie, Wyróżnienie Elastyczne i Pakiet Promo:

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/oplaty-i-cenniki/sposob-naliczania-oplat-za-opcje-promowa...

Z tego artykułu wynika, że tak.

oznacz moderatorów