anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opcja "Dowód zakupu" w Wysyłam z Allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
Foxyboxy
#7 Wielbiciel#

Co dzieje się po dodaniu faktury przez opcję "Dowód zakupu" w wysyłam z Allegro? Czy jest ona automatycznie przekazywana do kupującego? Jeśli tak to w jakiej formie? Pojawia się u niego w panelu zakupów i/lub dostaje ją mailem?

 

Przechwytywanie_01.JPG

 

Przechwytywanie_02.JPG

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Foxyboxy Po dodaniu faktury w zakładce Zamówienia przekazujemy ją Kupującemu, który będzie mógł ją pobrać w zakładce Moje zakupy. Klient znajdzie są po przejściu do "Szczegółów zakupu", a następnie w części "Dane do faktury" wybierze "Zobacz faktury". 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
eBiznes_Trade
#9 Pomysłodawca#

Będzie mógł ją pobrać - ok , ale czy emeil dostanie także, z informacją, ze taka faktura została dodana i np. załącznik w tym emilu z fakturą ? 

oznacz moderatorów
medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@eBiznes_Trade Kupujący mail dostanie wyłącznie, gdy poprosił o fakturę. Jeśli nie prosił o nią, a Ty mu ją wystawiłeś i wkleiłeś na Allegro, to maila z powiadomieniem nie dostanie.

oznacz moderatorów
eBiznes_Trade
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję:)

oznacz moderatorów
hatrixmz
#7 Wielbiciel#

A czy nie moglibyście wrzucić "dowodów zakupu" (paragon/faktura) gdzieś na listę zakupów, obok nazwy zakupu?
Co chwilę musimy dosyłać paragony czy faktury, bo mimo,że dołączamy je do transakcji przez "dowód zakupu" to klienci nie mają bladego pojęcia jak to znaleźć.
Zamiast tłumaczeń chcielibyśmy skupić się na sprzedaży.

oznacz moderatorów