anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Osoba z zagranicy, która chce kupić przedmiot na Allegro Lokalnie

anii83
#5 Poszukiwacz#

Czy ktoś nawiązał kontakt z osobą z zagranicy, która chce kupić przedmiot na Allegro Lokalnie?

Co jeśli podałam mu nr konta, email, imię i naziwsko? Tak, wiem - wielka nieodpowiedzialność. 

Dostałam od Paypal też maila, że mam wpłacić kwotę za transport?

Co w takiej sytuacji? Straciłam pieniądze? Dodam że nie miałam konta Paypal w momencie kiedy dostałam @od nich. Zgłoszone oczywiście do obsługi Allegro, 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

terazauto
#13 Ambasador#

@anii83 - no tak.... nie znam szczegółów, ale wygląda na to że Cię przerobili metodą na Kapitana statku który nie może czekać ani dnia dłużej 😞 Nie pomyślałaś że jak nie ma dostępu do neta, to jakim cudem wysłał Ci wiadomości ? Temat tutaj był parę razy. Wygląda na to że przepadło. Przykro.

oznacz moderatorów

anii83
#5 Poszukiwacz#

nie wysłałam nikomu ani kasy ani towaru. Czy w takim razie ignorować tą fałszywą wiadomość od oszusta?

oznacz moderatorów

terazauto
#13 Ambasador#

eeee, to luz. Nic nie rób. Fajnie że się nie podpaliłaś na fałszywy zysk. Klasa.

oznacz moderatorów

anii83
#5 Poszukiwacz#

Nie, kurde tu akurat mi się zaświeciła lampka w moim pustym łbie. 

Tylko martwi mnie, że podałam dane.

Potem jak już dostałm tego nieszczęsnego maila, założyłam paypal ale nic nie było na nim, że ktoś mi kasę wysłał. Konto z Paypal usunęłam. 

Dalej na czacie ciul do mnie pisze i marudzi o kasę. 

NIc z tym na pewno nie robić?  

oznacz moderatorów

terazauto
#13 Ambasador#

Spodziewaj się jeszcze kontaktu z jakiegoś Royal Banku. Wszystko zlekceważ, a jeśli masz wątpliwości - użyj wyszukiwarki która jest na tej stronie, na górze. Ten temat nie jest nowy. Jeśli nie zareagowałeś (-aś) napałem na kasę - to znaczy że "łeb" nie jest wcale taki pusty 🙂

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Niczego nie wysyłaj, niczego nie płać. Kupujący jak chce kupić to sam płaci zamiast kombinować. To próba oszustwa.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Ostatnio jest mnóstwo prób naciągnięcia przez tych cwaniaczków ale dobrze że masz sprawną kontrolną lampkę że ci w porę zabłysła ,poczytaj sobie tutaj na forum jest niezła lektura na ich temat.

oznacz moderatorów