anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oszustwo?

warsztatmedialny
#10 Popularyzator#

Właśnie odezwał się klient chcący kupić pendrive'a. Najpierw poprosił o adres e-mail "do potwierdzenia". Wysłałem. Potem dostałem na ten adres wiadomość z logo Allegro, że muszę już tylko kliknąć tu i tam, przejść na stronę banku i potwierdzić płatność. Oczywiście tego nie zrobiłem.

Wiadomość zrobiona była dość podobnie - czcionka i kolory niemal jak z Allegro.

Dostaliście już coś takiego? Trzeba się ostrzegać. U mnie to było na Allegro Lokalnie, a, że dopiero zacząłem tam wystawiać można się było dać nabrać

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mikeza
#20 Guru#

ty jako sprzedawca nic nie potwierdzasz na żadnych bankowych stronach. Ściema i próba wyłudzenia danych konta. pisz do allegro i zgłaszaj takiego delikwenta do blokady.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Numer stary jak samo allegro co tu deliberować.

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Dyskusja bezsensowna....

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

warsztatmedialny
#10 Popularyzator#

Nie chodzi mi o dyskutowanie czy rady, ale ostrzeżenie szczególnie tych, którzy zaczynają sprzedaż na Allegro! Skoro są takie próby to znaczy, że czasem złodziejom się to udaje.  W tym przypadku mogą opróżnić konto bankowe po tym jak ktoś się zaloguje na swoje konto nie przeczuwając, że dane trafiają do oszusta

oznacz moderatorów