anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Otrzymałem negatywa...

SKLEPPIXEL
#8 Zapaleniec#

Witam was wszystkich, otrzymałem ostatnio 1 negatywa od klienta, który zakupił u mnie tui do telefonu, ale to nie istotne, kupił to w piątek o 15:36 a pracuję do 16 (sobota zamknięte, niedziela też, zresztą to nie dni robocze) paczkę kurier odebrał w wtorek koło 16 (2 dzień roboczy. Zaznaczyłem w aukcji że wysyłam paczki do 2 dni roboczych) paczka doszła w czwartek, po czym gość wystawił negatywa. No to dzwonię o co chodzi, usłyszałem, że "jego to ch.. intersuje" nie dostał w poniedziałek/wtorek. Teraz pytanie czy allegro może taki komentarz usunąć?

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

LEW433
#21 Demiurg#

Wiele już tu był wypowiedzi, komentarz jest oceną zakupu przez klienta, jego własną subiektywną oceną, nie może obrażać i tyle. Czy sprawiedliwą, nie wiemy.

oznacz moderatorów

SKLEPPIXEL
#8 Zapaleniec#

Doczepił się o tego, że na moich aukcjach "planowany termin dostawy pokazało mu poniedziałek" i za to jest negatyw. Według mnie powinny wrócić oceny kupujących, bo ja mam kilkanaście aukcji gdzie klient coś kupił i nie zapłacił, nie mówię już o nie odbieraniu przesyłek pobraniowych... temat rzeka

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

SKLEPPIXEL czyli przesyłka opóźniona , czego oczekujesz ?

Oceny dla kupujjacych? Kupujący ma zapłacić i trudno oceniać sposób w jaki tego dokonał ,a z pobraniówek zrezygnuj - przetestowałem i gorąco polecam .

oznacz moderatorów

SKLEPPIXEL
#8 Zapaleniec#

Nie opóźniona, wysłana w 2 zień roboczy, jak zaznaczone w aukcji.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

SKLEPPIXEL z ustawień wygląda ,że opóźniona , nie liczy się czas nadania tylko doręczenia .

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

pobraniówek sie nie oferuje wcale

źle rozmawiasz z klientem - i nagrywaj takie rozmowy

dzwonisz lub mailujesz do niego i się pytasz co się nie podobało jemu w transakcji

bo po negu widzę, że Kupujący twierdzi, że skopałeś opis towaru i obsługę

ponadto przypominam wszystkim, że wysyłki się nie ocenia w komentarzu - ten parametr zniknął

oraz, że terminy wylicza allegro

oraz przypominam Kupującemu komu płacił za transport i że za jakość usługi smart odpowiada allegro - w tym za termin przyjazdu kuriera

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Świat się na tym nie  kończy , witaj w klubie 😁

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@SKLEPPIXEL Poproś Allegro o usunięcie komentarza, jeśli narusza on zasady, będzie usunięty

https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=51b99f53-f844-4aca-ae85-35363ce7a272&subjectId=0047464a-5...

oznacz moderatorów

SKLEPPIXEL
#8 Zapaleniec#

Nie narusza, bo w komentarzu do negatywa nie uzasadnił powodu.

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@SKLEPPIXEL  Jest bardzo mała szansa na usunięcie, możesz się przyjrzeć jak to wyglądało w innym poście:

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/w-jakim-celu-s%C4%85-punkty-11-5-i-11-6-re...

Kupujący zasugerował się czasem wyliczonym przez Allegro, wystawił nega chyba trzy razy.

Jest to ciężki temat, więc jeżeli masz zbyt wczesne podjazdy, to lepiej dawać kolejny +1 dzień na wysyłkę i udowadniać kupującym później jaki był termin realizacji określony przez sprzedającego, przez dostępny zrzut oferty w momencie zakupu.

Minusem niestety jest zniknięcie z filtrów wysyłka w 1-2dni

oznacz moderatorów

PawHaft
#12 Orędownik#

@SKLEPPIXEL Nie oferuj pobraniówek to będziesz miał jeden kłopot z głowy, a do świętych krów kupujących trzeba się przyzwyczaić, bo będzie ich coraz więcej...

oznacz moderatorów

PawHaft
#12 Orędownik#

@SKLEPPIXEL Nie oferuj pobraniówek to będziesz miał jeden kłopot z głowy, a do świętych krów kupujących trzeba się przyzwyczaić, bo będzie ich coraz więcej...

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@PawHaft  Pobranióki są złe ale poczytaj co allegro szykuje od 2 listopada pobraniówki będą w smarcie i nie wiem czy da się uniknąć nam tego zła.

oznacz moderatorów

PawHaft
#12 Orędownik#

@mwmonety oczywiście czytałem, i tak nie wprowadzę pobraniówek, chyba że Allegro za swoje przesyłki smart będzie brało pełną odpowiedzialność i takiego delikwenta co nie odbierze przesyłki pobraniowej sami będą ścigać za to że nie wywiązał się z transakcji. Jak mi zagwarantują że otrzymam kwotę transakcji, nawet jak kupujący nie odbierze paczki to wrócę do pobraniówek. Wiem, jestem naiwny że doczekam się takiego rozwiązania 😉

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@PawHaft  Allegro patrzy na swój zysk a twoją rolą jest go im zapewnić .Za przesyłki oni nie odpowiadają ,według przepisu za przesyłkę odpowiada nadawca .

oznacz moderatorów