anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Płatność przy odbiorze osobistym za towar?

ModnaPani_art
#9 Pomysłodawca#

Witam

Od niedawna mam konto firmowe sprzedawcy na Allegro i właśnie chciałam zrobić aukcję z opcją płatności przy odbiorze osobistym za towar. Niestety jest w edycji oferty tylko tzw Allegro finanse i nawet jak w cenniku mam odbiór osobisty to i tak klient musi najpierw za towar zapłacić poprzez Allegro finanse przy jego kupowaniu przez Allegro?? O co tu chodzi?? Kiedyś chyba tak nie było (jestem od wielu lat kupujacym -na innym prywatnym profilu)??

z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi

Wiktoria

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

kostas11
#21 Demiurg#

@ModnaPani_art Zaznacz :

 
________
Κώστας
oznacz moderatorów

ModnaPani_art
#9 Pomysłodawca#

Jeżeli idzie o te opcje w cenniku to tak właśnie mam:

cennik.jpg

oznacz moderatorów

ModnaPani_art
#9 Pomysłodawca#

Poprawiłam jeszcze opcję - tylko płatność przy odbiorze i nadal kupujący widzi coś takiego?!:

cennik2.jpg

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@ModnaPani_art  jeżeli musi zrobić przedpłatę przy odbiorze osobistym to jest zaznaczona opcja płatność z góry z odbiorem osobistym, trzeba to odznaczyć i zrobić płatność przy odbiorze z odbiorem osobistym. ja mam aktualnie tak zaznaczone i klient nie ma możliwości zrobic przedpłaty poprzez allegro finanse - płaci dopiero odbierając towar.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

ModnaPani_art
#9 Pomysłodawca#

Właśnie tak mam zaznaczone i efekt jest jak na zdjęciu wyżej 😞 Coś jest nadal nie tak 😞

oznacz moderatorów

sacsklep
#7 Wielbiciel#

Mam dokładnie ten sam problem. 😞

oznacz moderatorów

Ram-amore
#7 Wielbiciel#

@ModnaPani_art czy udalo sie rozwiazac ten problem? Tez szukam sposobu.... 

oznacz moderatorów

ModnaPani_art
#9 Pomysłodawca#

Nie ma rozwiązania tego problemu! Jedyne może nastąpi jak Allegro postawi swoje paczkomaty zgodne z standardem! 🙂

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Ram-amore @ModnaPani_art @sacsklep czy określiliście punkt odbioru osobistego w Ustawieniach Sprzedaży?
Gdy dodacie punkt odbioru, Kupujący będą mógli w podsumowaniu zamówienia, w sekcji Oferty i sposób dostawy zaznaczyć opcję "Zobacz wszystkie na mapie", a następnie w prawym górnym rogu wybrać filtr "odbiór osobisty". Mam nadzieję, że to pomoże rozwiązać Wasz problem 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Ram-amore
#7 Wielbiciel#

@la_nika chodzi mi o platnosc przy odbiorze osobistym w punkcie sprzedawcy, a nie o sam sposob odebrania towaru. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Ram-amore rozumiem, ale jeżeli nie ma określonego miejsca odbioru, to jako sposób odebrania towaru można wybrać tylko te, w których wymagana jest płatność z góry. 
Teraz zaznaczyłam u Ciebie odbiór osobisty i nie mam jako metod płatności Allegro Finanse, więc mogłabym kupić ten produkt i zapłacić przy odbiorze. 

la_nika_0-1614094074698.png

 

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

GreenComputersPL
#7 Wielbiciel#

Cześć, Twój screenshot pokazuje, że nadal masz przycisk "Kupuję i płacę", zatem należy zrealizować płatność. Chyba, że wybierzesz przelew tradycyjny i później załatwisz sprawę ze sprzedawcą na miejscu, w chwili osobistego odbioru towaru? Czy proponujesz inne rozwiązanie?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@GreenComputersPL Cześć. 🙂 Po kliknięciu w przycisk "Kupuję i płacę" złożysz zamówienie i będziesz mógł odebrać produkty w punkcie sprzedającego z płatnością za pobraniem. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

GreenComputersPL
#7 Wielbiciel#

Aby móc zapłacić za pobraniem, musi być opcja zapłaty za pobraniem. Ja mam dostepne tylko karte, gpay, blik i tradycyjny przelew (przyklad ponizej). wyglada na to, ze nie mozna tego obejsc.

pytanie - jak kupić, nie zapłacić w chwili zakupu, pojsc odebrac osobiscie i zaplacic w chwili odbioru?

 

GreenComputersPL_0-1672740606256.png

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@GreenComputersPL  W tym wypadku możesz skontaktować się ze sprzedającym i poprosić o dodanie do cenników możliwości płatności za pobraniem podczas odbioru osobistego w jego punkcie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów