anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

płatność za zakupy z konta revolut

Client:101310898
#3 Debiutant#

Dzień dobry, chciałbym kupić jeden przedmiot ale mieszkam w Anglii i mam tylko konto w angielskim banku i mam konto revolut. czy jest możliwośc zapłacenie przez revolut? dodam że przy płatnosci gdzie mam wybrać bank nie widnieje taka opcja

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:101310898 Tak, możesz. W takiej sytuacji na liście banków wybierasz "płacę przelewem tradycyjnym", otrzymujesz dane do przelewu, potem wchodzi na swoje konto w banku i robisz przelew dokładnie na uzyskane dane. 

oznacz moderatorów

Client:101310898
#3 Debiutant#

własnie tak zrobiłem ale w aplikacji banku mogę tylko wpisać IBAN a musze wpisać SWIFT, wiesz może jak to zrobić?

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:101310898
#3 Debiutant#

też tutaj nic nie znalazłem bo tak jak kolega wyżej napisał, ustawiłem przelew tradycyjny ale muszę wpisać swift ale w aplikacji revolut nie ma takiej możliwości

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:101310898 No to nie zapłacisz. Możesz zapłacić z innego konta, na przykład kogoś znajomego, kto się na to zgodzi. Nie musisz płacić z własnego rachunku bankowego. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Taki kod powinien być na oficjalnej stronie banku, ale teraz w wyjściu WB z UE, może nie da się.

oznacz moderatorów

ZumiSklep
#9 Pomysłodawca#

On nie ma problemu ze znalezieniem kodu, tylko w Revolucie nie ma miejsca na jego wpisanie. 

@Client:101310898  A nie możesz dodać w Revolucie karty wirtualnej i nią zapłacić?

oznacz moderatorów