anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczka zwrotna czeka w Paczkomacie ?

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

Dzisiaj rano otrzymałem smsa od @InPost o treści

 

"Paczka zwrotna czeka w Paczkomacie XXXX XXXX XXX do 24/11/2022 

Nieodebrana paczka zostanie przekazana do Magazynu Paczek Niedoręczalnych"

I tutaj mam pytanie o co chodzi ?

Jeśli to zwrot to powinien zostac przekazany na adres podany w zakladce zwroty czyli do siedziby firmy a nie do paczkomatu.

Dodam, że paczka trafila do paczkomatu z ktorego jeszcze nigdy nie korzystalem bo jest na drugim koncu miasta. 

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_   prosze o wyjasnienie co sie dzieje

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:80340374 a masz jakiś zwrot w systemie allegro ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

@kostas11  na jednym koncie jest jeden z aktualnym statusem " w doręczeniu"

Impostora jeszcze u mnie nie bylo dzisiaj wiec nie wiem czy cos ma czy trafila ta paczka do paczkomatu i ma taki status

Dodam, że moj impostor nie obsluguje tego paczkomatu na drugim koncu miasta

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:80340374 Czy nie otrzymałeś od żadnego klienta w ostatnim czasie informacji o odstąpieniu od zakupu? Kiedy odbierzesz przesyłkę, powinno stać się jasne, o którą transakcję chodzi.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

@nat_not a dlaczego mialbym sie fatygowac na drugi koniec miasta ? Zakladka zwroty jasno wskazuje miejsce zwrotu

po drugie to sprawdzilem i czekam tylko na jeden zwrot ale ma status w doreczeniu

Jedyne czego nie sprawdzalem to nieodebrane przesylki

@InPost   @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  czego dotyczy taki sms ?

 

oznacz moderatorów

MikroLITY
#13 Ambasador#

Musiałeś przeoczyć informację, że nieodebrane przesyłki będą zwracane do paczkomatu, w którym zostały nadane.

oznacz moderatorów

MikroLITY
#13 Ambasador#

Główna zmiana w regulaminach:

  • Zmiana procesu realizowania zwrotów do nadawców po nieudanej próbie doręczenia przesyłki – po zmianie zwroty będą realizowane bezpośrednio do miejsca, z którego przesyłki zostały nadane. Jeśli nadanie nastąpiło przez Paczkomat® lub przez PaczkoPunkt – zwrot zostanie wykonany dokładnie do tego samego urządzenia lub punktu. W przypadku nadania poprzez podjazd kuriera – zwrot zostanie zrealizowany pod adres nadawczy (tak jak dotychczas). Zmiana nie dotyczy Klientów z ustalonym adresem zwrotu w ramach umowy biznesowej.

Modyfikacje wchodzą w życie dnia 17 października 2022 roku.

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

dziekuje za informacje @MikroLITY , faktycznie nie slyszalem o takich nowościach.

Przejrzalem nieodebrane i jedna zabłąkana wraca. Dlaczego akurat do tego paczkomatu tego nie wiem. 

Ogolnie kiepskie rozwiązanie i dobrze, że dowiaduje sie o nim teraz bo bardzo czesto wysylalem paczki w trasie z dowolnego paczkomatu. Teraz trzeba sie trzymac swojego miasta.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:80340374 Mamy dostęp wyłącznie do takich informacji, które Ty również widzisz w swoich zakładkach Allegro. Spróbuj wyjaśnić sprawę samodzielnie ze swoimi klientami lub odebrać nadaną do Ciebie przesyłkę. Inaczej nie rozwiążesz tego problemu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów