anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pakiet powitalny - 3 kroki do sukcesu dla nowej firmy

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

Dopiero rozkręcasz własną firmę? A może masz już doświadczenie w prowadzeniu biznesu, ale nie w internecie? Właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy nową odsłonę Programu Powitalnego. Wystarczy, że zarejestrujesz po raz pierwszy konto firmowe w Allegro. Uzyskasz wtedy dostęp do pakietu promocji, z którego możesz korzystać nawet przez 8 miesięcy.

1200x628_odbierz-min.jpg

ETAP I - Benefity na wejście

Jedynym warunkiem, który musisz spełnić w tym okresie, będzie posiadanie konta Firma i aktywacja pakietu w Centrum zniżek. W miesiącu założenia konta i przez kolejny miesiąc skorzystasz z wielu benefitów:

  • do 100% zniżki na prowizję od sprzedaży i do 50% zniżki na dodatkową prowizję od sprzedaży oferty wyróżnionej - w sumie możemy Ci zwrócić nawet 10 000 zł brutto miesięcznie.
  • 100 Wyróżnień dla Twoich ofert.
  • Kolejnych 100 Wyróżnień - jeśli sprzedasz minimum 1 przedmiot w ciągu 7 dni od pełnej aktywacji konta firmowego.
  • Abonament profesjonalny za darmo - zestaw profesjonalnych narzędzi dla sprzedających.
  • Darmowe wystawianie ofert.

To wsparcie pozwoli Ci się skupić na poznawaniu możliwości Serwisu oraz zdobywaniu doświadczenia w pozyskiwaniu zainteresowania klientów i obsłudze zamówień. Jeśli wystawisz minimum 50 ofert lub uzyskasz 10 000 zł obrotu oraz wyróżnisz 30% ofert lub wykorzystasz 50 wyróżnień, uzyskasz możliwość korzystania z przywilejów w Etapie II.

ETAP II - wspieramy Cię nadal, bo świetnie sobie radzisz

Benefity w tym okresie będą dla Ciebie jak nagroda za sprostanie wyzwaniu, którego warunki przedstawiliśmy wyżej. Jeśli Ci się uda, przez następne 3 miesiące zyskasz:

  • 30% zniżki na prowizję od sprzedaży i 50% zniżki na dodatkową prowizję od sprzedaży oferty wyróżnionej - bez limitu na prowizję. Zniżki naliczymy od razu przy sprzedaży.
  • 100 Wyróżnień dla Twoich ofert.
  • 80% zniżki na Abonament profesjonalny.
  • Darmowe wystawianie ofert (wyjątki opisane w 22. punkcie Regulaminu).

Pamiętaj, żeby na tym etapie zadbać o opcję darmowej dostawy lub Allegro Smart! w minimum 30% ofert, wystawić minimum 200 ofert lub uzyskać 20 000 zł obrotu oraz wyróżnić 30% ofert lub wykorzystać 50 wyróżnień. Jeśli spełnisz te warunki, otworzą się przed Tobą możliwości kolejnego okresu promocyjnego.

ETAP III - pakiet korzyści, który pomoże wzmocnić Twoją pozycję

Spełnienie wymagań będzie skutkowało kolejnymi 3 miesiącami z pakietem korzyści. Zyskasz:

  • 50% zniżki na dodatkową prowizję od sprzedaży oferty wyróżnionej - bez limitu na prowizję. Zniżki naliczymy od razu przy sprzedaży.
  • 100 Wyróżnień dla Twoich ofert.
  • 80% zniżki na Abonament profesjonalny.
  • 100% zniżki na opłatę codzienną za promocję ofert w Strefie Okazji.
  • 90% zniżki na dodatkową prowizję od sprzedaży Okazji.
  • Darmowe wystawianie ofert.

8 pierwszych miesięcy w Allegro minie w mgnieniu oka, a zdobyte doświadczenie zaprocentuje i być może ośmieli Cię do podejmowania kolejnych wyzwań na drodze do rozwoju Twojej firmy. Trzymamy kciuki za Twój sukces.

Sprawdź jakie to proste!

Regulamin Programu Powitalnego znajdziesz tutaj. A jeśli potrzebujesz pomocy przy stawianiu pierwszych kroków, daj nam znać. Czekamy na Ciebie!

[Aktualizacja 1.05.2021]

W związku ze startem Allegro Biznes dodajemy 100% zniżki na prowizję należną PragmaGO S.A. za sprzedaż z wykorzystaniem usługi Odroczona płatność dla Firm w 1 i 2 etapie.

Skorzystasz z tego benefitu, jeśli zawrzesz umowę o usługi faktoringowe jako Sprzedający z PragmaGO S.A. za pośrednictwem Allegro w ramach usługi Odroczonej płatności dla Firm.

[Aktualizacja 1.06.2021]

Jeśli konto nie spełni kryteriów wejścia do etapu drugiego oraz nie sprzeda więcej niż 5 przedmiotów w trakcie etapu pierwszego to ponownie przyznamy mu Program powitalny. Takie rozwiązanie będzie dostępne dla danego konta tylko raz i pod warunkiem, że zostało zarejestrowane po 1.04.2021.

Zmieniamy terminy weryfikacji - od 1.06.2021, aby dostać się do kolejnego etapu, trzeba spełnić kryteria do ostatniego dnia miesiąca danego etapu, a nie jak wcześniej do 24. dnia miesiąca. Benefity przysługujące kontom z etapu drugiego i trzeciego będą dostępne od pierwszego dnia kolejnego miesiąca, ale od godziny 12:00.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
54 ODPOWIEDZI 54

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@NejtStyle Sprawa została przekazana do zespołu technicznego. Niestety nie mam jeszcze żadnych informacji, które mogłabym przekazać. Przepraszam, że oczekiwanie na wyjaśnienie sprawy trwa tak długo.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

NejtStyle
#8 Zapaleniec#

A czy mogłaby Pani się przypomnieć jeszcze raz w mojej sprawie ?

oznacz moderatorów

NejtStyle
#8 Zapaleniec#

Witam,

Dziękuje za pomoc Pakiet powitalny 2 etap został dodany, a czy za ten okres co go nie miałem to zostaną mi zwrócone prowizje ? 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@NejtStyle O jaki okres dokładnie chodzi? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

NejtStyle
#8 Zapaleniec#

1-8 maja

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@NejtStyle Niestety nie, ponieważ otrzymałeś już od nas określoną liczbę wyróżnień, nie możemy dodatkowo przyznać Ci zwrotu za wyróżnienia, które już zrealizowałeś. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

NejtStyle
#8 Zapaleniec#

Pakiet powitalny skończył się z dniem 31 kwietnia etap I . Nie został automatycznie przedłużony etap II a dopiero został włączony 8 maja. A od 1 do 8 maja miałem sprzedaż i pobierane opłaty od sprzedaży i od sprzedaży oferty wyróżnionej bez pakietu powitalnego. Więc chyba to powinienem mieć wyrównane 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@NejtStyle Konsultowałam Twoją sprawę z właściwym zespołem i w związku z tym, że na Twoim koncie aktywny jest wyłącznie pakiet wyróżnień nie ma możliwości zwrotu prowizji. Niemniej jednak z w ramach rekompensaty za okres między 1-8 maja wykonaliśmy już na Twoim rachunku korektę opłat za wyróżnienia naliczonych do ofert: 10655378380, 10680414427, 10671065394, 10671053724, 10671041732, 10671008927. Korekta jest już widoczna w zakładce Rozliczenia z Allegro.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

NejtStyle
#8 Zapaleniec#

Dziękuje bardzo 🙂

oznacz moderatorów

Zofo_pl2
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

założyłam nową firmę, wczoraj została zweryfikowana przez allegro, ale pakiet powitalny jeszcze się nie pojawił. Kiedy mogę się go spodziewać?

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Zofo_pl2 Cześć. Jeśli spełniasz wszystkie warunki, to Pakiet Powitalny będzie dostępny w ciągu dwóch dni roboczych od momentu uzyskania na Twoim koncie statusu Firma. Będziesz mogła je odebrać i aktywować w Centrum Zniżek 🙂

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Zofo_pl2
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź.  W tym samym czasie założyłam (w piątek około północy) dwa konta na allegro, by w przyszłości móc rozdzielać produkty. Na którym dostanę? Pierwszym założonym czy zweryfikowanym, bo akurat tak się stało, że drugie zostało zweryfikowane wcześniej?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Zofo_pl2 Na koncie firmowym, na którym aktywujesz pakiety w Centrum Zniżek (https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/centrum-znizek/

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Zofo_pl2
#7 Wielbiciel#
Dzień dobry, 
zamiast pakietu powitalnego dla nowych firm dostałam "Ogłoszenia motoryzacyjne w specjalnych cenach - skorzystaj z Programu już dziś" oraz "Niższa prowizja w transakcjach hurtowych". Tamto również dostanę? Przyznam, że się trochę martwię, bo już minęły dwa dni.

 

Pozdrawiam 🙂
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Zofo_pl2, Pakiet Powitalny dla Twojego konta został przyznany dzisiaj. 🙂 Jeśli jeszcze nie aktywowałaś pakietu, zachęcam, abyś zrobiła to w Centrum Zniżek.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów