anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pakiet powitalny - Możliwość ponownej aktywacji?

biuren
#7 Wielbiciel#

Cześć,

jakiś czas temu założyłem konto firmowe na allegro. Niestety nie doczytałem w regulaminie, że pakiet powitalny jest aktywowany od razu od momentu aktywowania konta firmowego. Konto założyłem aby zarezerwować sobie login konta allegro. W tym czasie szukałem hurtowni/dystrybucji, z którą chciałem nawiązać współpracę. W tym momencie jestem już gotowy by wystartować ze sprzedażą na allegro niestety nie mam już aktywnego pakietu powitalnego - Wynika to z mojego nie doczytania regulaminu, jednakże pokładam duże nadzieje w allegro jako marketplace, jeżeli chodzi o sprzedaż na moją działalność. 

Bardzo zależy mi na tym, aby skorzystać już teraz z pakietu powitalnego. Bardzo prosiłbym o informacje w jaki sposób mógłbym otrzymać pakiet powitalny na nowo, zważając na to iż do tej pory nie poczyniłem żadnych kroków związanych ze sprzedażą na allegro czyt. wystawienie pierwszej aukcji, budowanie sklepu. 

Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam Kuba

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@biuren Przykro mi, ale możliwość skorzystania z I etapu pakietu powitalnego dla nowych firm (założonych na nowy NIP, który nie jest powiązany z innymi firmami w serwisie) można wykorzystać przez 90 dni od aktywacji konta. Natomiast to, z którego tutaj piszesz założyłeś w listopadzie ubiegłego roku, więc termin ten minął. Jedynym rozwiązaniem jest aktywacja nowego konta (pamiętaj, że NIP musi być nowy).

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

biuren
#7 Wielbiciel#

Dziękuje za informacje.

oznacz moderatorów