anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

pakiet powitalny

MAMY ROZWIĄZANIE!
mirko75
#9 Pomysłodawca#

witam ma pytanie skonczył mi sie okres gdzie mialem PAKIET POWITALNY na etapie pierwszym i nie wiem czemu nie został mi aktywowany PAKIET DRUGI ten co jest na trzy miesiace w etapie pierwszym mialem wykorzystane ponad 50 wyroznien i wystawionych w ciagu tego miesiaca promocji ponad 50 ogloszen czyli z tego co wiem spelnilem warunki zeby dostac sie do nastepnego etapu 😕

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#

Pakiety i zniżki zostaną uruchomione najpóźniej w ciągu dwóch dni roboczych od rozpoczęcia miesiąca trzeciego.

oznacz moderatorów
estaw1
#8 Zapaleniec#

@LEW433 Skąd to skopiowałeś? Z aktualnego regulaminu? 😄

oznacz moderatorów
mirko75
#9 Pomysłodawca#

dzis mija trzeci dzien a znizek nie ma 😕  moze ktos z moderacji pomoze 😕@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_   @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_   @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mirko75 Sprawdziliśmy dokładnie sytuację na Twoim koncie i bardzo mi przykro, ale nie spełniłeś warunku posiadania 50 ofert aktywnych lub osiągnięcia obrotu na poziomie 10 000 zł.

Zgodnie z treścią Regulaminu 10b:  "posiadasz opublikowane minimum 50 Ofert lub od początku miesiąca pierwszego do Terminu weryfikacji I obrót na Twoim Koncie Firma wyniósł minimum 10 000 złotych brutto. Pamiętaj, że do obrotu nie zaliczamy transakcji, w których Towar został zwrócony"

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
mirko75
#9 Pomysłodawca#

myslelem ze ma byc opublikowanych łaczne przez cały pierwszy etam 50 ofert a nie ze danym momencie ma byc 50 wystawionych 😕  rozumiem ze juz nie ma szans zeby jakos zdobyc ten nastepny zestaw znizek ?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mirko75 Niestety nie, jeśli nie spełniłeś jednego z warunków, nie możemy cofnąć kwalifikacji do następnego etapu. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów