anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Połączenie wyprodukowanego własnoręcznie produktu z katalogiem allegro (brak EAN)

MAMY ROZWIĄZANIE!
FeniksWin-Win
#8 Zapaleniec#

Co mam zrobić jeżeli produkuję jakieś rzeczy np. kuchenne deski do krojenia z drewna, lub łyżki drewniane.

Allegro każe mi połączyć te przedmioty z katalogiem, tyle że się nie da bo nie posiadam kodu EAN

Czy na allegro da się sprzedać wyprodukowane produkty bez kodu EAN.

Nie bardzo mi się podoba podpinanie moich własnych produktów pod innego producenta.

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
mdrogeria
#21 Demiurg#

@FeniksWin-Win jeśli nie chcesz podpinać pod innych producentów pozostaje Ci zakup koduów EAN choćby tu -https://allegro.pl/listing?string=ean

 

 

 

 

oznacz moderatorów
FeniksWin-Win
#8 Zapaleniec#

To jest chyba jedyna opcja, dziękuję za info

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@FeniksWin-Win, czy możesz podać dokładne ścieżki kategorii, w których wystawiasz te przedmioty? Nie zawsze potrzebujesz numeru EAN, aby połączyć ofertę z katalogiem. W niektórych kategoriach parametrami identyfikującymi są inne dane (które musisz uzupełnić).

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
FeniksWin-Win
#8 Zapaleniec#

Dom i Ogród - Wyposażenie - Przybory kuchenne - Pozostałe.

Następnego dnia Allegro pozmieniało mi kategorie na inne, i sporo produktów muszę podpiąć pod katalog.

Np. drewniana łyżka na = Dom i Ogród - wyposażenie - zastawa stołowa - sztućce - łyżki

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@FeniksWin-Win, dziękuję. 🙂 Jeśli produkty posiadają swoje odpowiednie kategorie, wolimy, abyś wystawiał je w kategoriach innych niż Pozostałe (stąd przenoszenie Twoich ofert z kategorii Pozostałe, gdzie nie ma konieczności podawania EAN-u). W tej sytuacji, możesz skorzystać z rady @mdrogeria. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
FeniksWin-Win
#8 Zapaleniec#

Niestety nie w każdej kategorii można wystawić produkt bez EAN, tylko z tego powodu wystawiałem te produkty w Pozostałe, a i tak zostały przeniesione i niestety musiałem je usunąć.

oznacz moderatorów
Pajaczkowo
#2 Obserwator#

Zarejestruj się w GS1 i dostaniesz kody EAN. 

oznacz moderatorów
AQUASYSTEMS
#12 Orędownik#

Nie dostanie, tylko musi zabulić i  co roku odnawiać je buląc ponownie. 

oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Ja kupiłam kody EAN na Allegro i sprzedający poinformował mnie, że nie trzeba ich rejestrować, bo to są kody wcześniejsze i nie ma konieczności rejestracji i płacenia 136 zł co roku od obrotu.

oznacz moderatorów