anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pobieranie opłat za nie odbyta ofertę

SP2BYM
#7 Wielbiciel#

Wystawiłem zegarek opisałem ze nie jestem pewien jego oryginalności bo dostałem go w prezencie i wystawiam od 1zl na licytację ale allegro Nie oglądając go zrzadalo ze mam napisać ze jest to podróbka i wycofać aukcje ja tego nie uczyniłem bo jestem takim samym klientem jak każdy inny i nie jestem rzeczoznawca od zegarków. Zażądali ze przed wystawienie mam oddawać zegarkiem do ekspertyzy zegarmistrzowskiej kpina ogłoszenie licytacji zamówiłem z wyróżnieniem dwa dni przed końcem allegro usunęło mi licytację ale opłaty sobie naliczyli śmiech na sali za co za usługę która nie doszła do skutku?? Wyróżnienie bierze się po to żeby przyciągnąć klienta a nie żeby sobie było może ktoś odpowie bo szykuje się nawet na batalie medialno sądowa żeby to nagłośnić bo to przegiecie  

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

pinsplash
#21 Demiurg#

@SP2BYM zgodnie z regulaminem opłaty za wyróżnienie nie podlegają zwrotowi.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

A kto zapłaci odszkodowanie za straty poniesione za usunięcie oferty?

oznacz moderatorów

SP2BYM
#7 Wielbiciel#

Ja rozumiem ze opłaty za wyróżnienie nie podlegają zwrotowi ale czy kupując bilet na pociąg autobus czy coś innego kierowca w polu w połowie drogi powie ze nie wiem przeboje się koło czy jakaś awaria to czy z tobolami dymasz z buta nad morze nie chcą zwrotu za bilet czy zastępczego transportu. Zegarek mój okazał się oryginalny sprzedałem go w sklepie z zegarkami za 1450zl sklep już wystawił go za 1700zl a ja mam zapłacić za licytację która allegro odwolalo kpina 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@SP2BYM No to masz podstawy do reklamacji jak okazał się oryginalny.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@SP2BYM Łap kilka przecinków ,,,,, i kropek ..... - w razie potrzeby kopiuj i wklejaj, ale używaj rozsądnie, bo mogą szybko się skończyć.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@SP2BYM Jeżeli jak piszesz zegarek okazał się oryginalny to powinni cię przeprosić i oddać pieniądze nie powinno się płacić za czyjeś błędy bo to błąd kogoś z obsługi allegro do tego doprowadził .Ktoś bez wiedzy uznał że to podróbka i to ta osoba powinna ponieś za to karę.

oznacz moderatorów