Witam , myślałem zacząć sprzedaż na allegro rzeczy ze zwrotów konsumenckich , prowadzę działalność jednoosobowa rozszerzyłem o sprzedaż, mam kase fiskalna teraz pytanie , czy musze do kazdej sprzedazy wybijać paragon ? lub wystawiać fakture ? czy majac kase musze tam dodac sprzedaz lub jakis ponpunkt na kasie ?
czy jak kupujący będzie płacił przelewem to nie muszę wybijać ?
Prowadze firme budowlana czy podać ten sam numer konta czy do sprzedazy czy załozyc inne konto ?