anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Początki sprzedaży pytanie kasa paragony faktury

gieratkrzysztof
#7 Wielbiciel

Witam , myślałem zacząć sprzedaż na allegro rzeczy ze zwrotów konsumenckich , prowadzę działalność jednoosobowa rozszerzyłem o sprzedaż, mam kase fiskalna teraz pytanie , czy musze do kazdej sprzedazy wybijać paragon ? lub wystawiać fakture ? czy majac kase musze tam dodac sprzedaz lub jakis ponpunkt na kasie ? 

 

czy jak kupujący będzie płacił przelewem to nie muszę wybijać  ? 

Prowadze firme budowlana czy podać ten sam numer konta czy do sprzedazy czy załozyc inne konto  ?  

oznacz moderatorów
0 ODPOWIEDZI 0