anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podejrzane transakcje

zdrewnialydom
#7 Wielbiciel#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not W przeciągu ostatnich 4 dni siedmiokrotnie dokonano u mnie zakupów tego samego regału (zawsze jest to regał za 1900 złotych) po czym albo te transakcje od razu anulowano albo po kontakcie z osobą kupującą okazało się, że ktoś włamał się jej na konto i dokonał transakcji. Czasem transakcje nie zostały opłacone, więc po tygodniu zostały anulowane. Powoli zaczyna mnie to jako sprzedawcę irytować. Czy taka sytuacja się u kogoś jeszcze powtarza? Czy to włamanie się do kont jest teraz popularne? Zastanawiam się dlaczego zawsze jest to ten sam regał (mam ich w ofercie kilkadziesiąt) i czy w takiej sytuacji allegro jest bezpieczną domeną. 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

marus-meble
#8 Zapaleniec#

Czasem nie są to przypadki. U mnie ktoś kupił towaru za kilka tysięcy całkiem przypadkiem ostatniego dnia miesiąca, ale nie opłacił. Niektórym chodzi chyba o to, żeby prowizje opłacić. Tylko nie wiedzą, że to można anulować 😄 Blokuj do czarnej listy jak wydaje Ci się podejrzane.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@zdrewnialydom Cześć. 🙂 Sprawdziłam wszystkie konta, z których dokonano zakupu w ofercie
9915108414. Nie znalazłam na nich nic podejrzanego, zakup półki rzeczywiście został nieopłacony lub anulowany, ale są to jednorazowe sytuacje i inne zamówienia na tych kontach są regularnie opłacane. Trudno powiedzieć, dlaczego akurat ten produkt. W tym momencie wygląda to na zwykły przypadek. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów