anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Porównanie opłat na Allegro i na konkurencyjnych portalach

SirGuardian
#10 Popularyzator#

Witam

 

Na nasz Polski rynek wszedł właśnie **piiip** nie wiem czemu allegro cenzuruje słowo **piiip** czyli nazwę konkurencji.  To chyba podchodzi pod jakieś łamanie prawa.   Wracając do tematu. Na ten moment **piiip** nic ciekawego nie proponuje sprzedawcą czy myślicie że z perspektywy czasu np za rok.  Konkurencja zmusi Allegro do zmniejszy nam prowizję ?. Co o tym myślicie.

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

_Likos_
#21 Demiurg#

@gemma22  z tym portalem jest taki problem że nie ma reklamy. Nie ma reklamy= nie ma klientów. Może z czasem cos wypracuja lecz bedzie bardzo trudno. Były juz portale które próbowały. Tam potrzeba ogromnego kapitału ne reklame jeśłi tego nie bedzie portal nie wytrzyma konkurencji zadje sie.

oznacz moderatorów

gemma22
#11 Animator#

@_Likos_  tak wiem o tym ale podobno mają zamiar przeznaczyć sporą kwotę na reklamę właśnie. Myślę że na razie po prostu "testują portal pod kontem funkcjonalności, technicznym czy jak to nazwać ale podobno szykuje się duża akcja reklamową. Pożyjemy zobaczymy. A dla allegro żeby te wszystkie wymysły nie były gwoźdzmi do trumny. Znam parę portali które super funkcjonowały ale niestety stały się zbyt pazerne i zniknęły z hukiem (m. In. Kobiety myślę kojarza portal szafa. Był bardzo popularny portal z ciuchami. Dopóki nie wprowadził prowizji. Padł w parę dni). Jak już pisałam kiedyś nie życzę upadku allegro ale opamiętania.

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@gemma22  cóż masz racje . pozyjemy zobaczymy . w kazdym razie warto śledzic poczynania. Jesli pójdzie odpowiednia reklama jak np w pewnym portau z używanymi rzeczami na V... to moze cos będzie. Zreszta na V... jest bardzo fajnie rozwiązana sprawa prowizji którą płaci kupujacy a nie sprzedawca. Moja żona tam sprzedaje ciuchy i zabawki po dzieciakach i naprawde  jest zaskakujaco duży ruch.

oznacz moderatorów

gemma22
#11 Animator#

@_Likos_  dokladnie. Też znam portal na v 🙃 bo jako osoba prywatna też sprzedaje ubrania (firma to osobna bajka). I też uważam że się nieźle wybili i całkiem fajnie funkcjonuje dużo lepiej jak portal na o... 😊 

oznacz moderatorów