anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powiązanie produktu z katalogiem

blizejzdrowia88
#7 Wielbiciel#

Witam mam problem z wystawieniem ofert, allegro cały czas wymaga powiązania ofert z produktem ale wszystkie produkty które chce wystawić są powiedzmy unikalne i nie mam jak powiązać ich z innym produktami.

 

Moim zdaniem jest to trochę chore bo albo sprzedaje coś co allegro ma w katalogu ale nie mogę tego sprzedać, nawet jeśli znajdę podobny produkt to mój ma inne parametry albo jest innego producenta i nie chce aby mi się odrazu wczytywały opinie z innego produktu.

 

Jak sobie poradzić w tej sytułacji?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

ares_
#14 Krzewiciel#
Jeżeli takiego produktu nie ma w katalogu Allegro to podczas wystawiania oferty możesz go stworzyć uzupełniając wszystkie wymagane parametry.
oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@blizejzdrowia88 

Podaj wszystkie dane, łącznie z kodem EAN produktu i dodasz po prostu nowy produkt do katalogu.

oznacz moderatorów

blizejzdrowia88
#7 Wielbiciel#

A jeśli produkt nie posiada kodu EAN

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@blizejzdrowia88 Cześć 🙂 Kod EAN możesz uzyskać od producenta produktu lub możesz pozyskać je samodzielnie bezpośrednio na stronie organizacji GS1: https://gs1pl.org/ 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

blizejzdrowia88
#7 Wielbiciel#

A w przypadku produktów wyprodukowanych przez moją firmę lub aukcji składającej się z towaru z usługą np kubek ze stali nierdzewnej na którym wykonujemy grawer laserowy.

Jeśli połączę go z kodem EAN automatycznie moja aukcja dostaje oceny kubków jest to nic innego jak wprowadzanie w błąd kupującego bo ocena w mojej aukcji powinna przedstawiać całość zakupionego przedmiotu a nie pół produktu a w tym przypadku tak się stanie.

 

Czy jest możliwość pominięcia pozwiązywania z katalogiem czy na każdy produkt który wyprodukujemy musimy nadawać mu kod EAN.

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@blizejzdrowia88 Jako producent możesz wygenerować własny numer EAN dla Twojego produktu. 

Jeśli w katalogu kod EAN jest obowiązkowy, to musisz go uzupełnić - nie ma możliwości jego pominięcia. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

blizejzdrowia88
#7 Wielbiciel#

Ok dziękuje za info

oznacz moderatorów

ELMIXAGD_pl
#12 Orędownik#

Czasem wystawiając produkty trafisz po prostu na różne "paranoje".

Jak sobie radzą z tym inni sprzedawcy - podpowiem Ci.

Jako kod produktu - wpisują zestaw dowolnych znaków.

Kod EAN - wpisują z własnego systemu sprzedaży - wygenerowany losowo - jak takiego nie ma - to przechodzi. I wszystko jest w porządku, Allegro zadowolone, sprzedawca zadowolony - ma wysoką sprzedaż przedmiotu, do którego nikt inny nie podpiął swojego produktu (na aukcji nie widać, że są oferty z niższą ceną). 

oznacz moderatorów