anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Próba wyłudzenia kosy do csgo

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:44485942
#8 Zapaleniec#

O 14;01 pisze do mnie koleś który rozpoczął płatność do mojego przmioty kosa do csgo Bowie Knife Case Hardened Dużo Niebieksiego za 599 gdzie dodałem go na steam on chciał żebym mu wysłał ale nie było potwierdzenia płatności oczywiście mnie zablokował na steamie i nie odpisuje na wiadomości allegro, jak zgłosić taką gnidę która 1 że marnuje mój czas 2 ogłoszenie schodzi po takim zakupie, gdzie można zgłosić próbę wyłudzenia bo już mam dość takich ameb co robiąsobie jaja z innych i marnują im czas kiedy ktoś naprawdę mógłby kupić tą kosę i nie byłoby problemu

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15
mwmonety
#21 Demiurg#

Nie ma kasy nie ma wysyłki i tego się trzymaj .

oznacz moderatorów
Client:44485942
#8 Zapaleniec#

Tak zrobiłem ale mnie już wkurzają ci idioci co kupują nie płacą a chcą wyłudzić bo 1 że trace czas a 2 że nie wiem gdzie zgłosić takie coś  chodzi o to żeby oszusta przynajmniej usunąć żeby takie osoby nie przeszkadzały w handlu

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Nie ma kasy, nie ma kosy 😄

oznacz moderatorów
majster_man
#14 Krzewiciel#

To jakiś DEMON  nie klient.

oznacz moderatorów
Client:44485942
#8 Zapaleniec#

takich idiotów jest więcej niż Panu sie wydaje, na najróżniejsze sposoby próbują ukraść coś do steama

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Piaskownica. Zgłoś go do pani przedszkolanki 🙂

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:44485942 Zgłoś go tutaj https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=25977234-0c4d-4e66-9f9c-e1f636189470
Możesz też spróbować zgłosić go na steamie, ale nie wiem jak to się ma do ich regulaminu (czy przypadkiem nie oberwiesz rykoszetem za sprzedaż itemów poza platformą).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Client:44485942
#8 Zapaleniec#

na steamei zablokowany a allegro zgłosze

oznacz moderatorów
Client:44485942
#8 Zapaleniec#

2gi raz wczoraj spróbowałem sprzedać kose do csgo za 599 zł znowu jakiś **piiip**a kupuje nie dokończył płatności a ten mi wysyła sfałszowany dowód zapłaty (żadnych odniesień podejrzany mail) oczywiście nie wysłałem ale to jest przesada z tymi **piiip**ami bo ja zapłaciłem za wyróżnienie 2gi raz i nikt mi za to nie zwróci a 2 że trace czas, gdzie moge zgłosić takie gnidy bo normalnie handlować sie nie da

oznacz moderatorów
Client:79179573
#16 Inspirator#

@Client:44485942

Mógłbyś krótko wyjaśnić o co właściwie chodzi z tymi kosami z CS:GO? Czy posiadając taki przedmiot zyskuje się jakieś super moce? Warto wydawać na to sześć stów?

Czy to tylko ładny gadżet, z którym można pójść na wirtualne spotkanie w jakimś zaułku, wyciągnąć ze spodni i porównać z kosami kolegów?

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów
Client:44485942
#8 Zapaleniec#

to tylko skin nic nie daje tylko ładnie wygląda

oznacz moderatorów
Client:79179573
#16 Inspirator#

A to szkoda, bo jeśli ktoś podejdzie od tyłu i cichaczem mi taką ekstra kosę ożeni, to nawet się nie zorientuję jakim ładnym narzędziem zostałem dziabnięty.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów
Client:83177722
#2 Obserwator#

Pamiętaj, że kosa w cs go nie traci na wartości nigdy, zawsze można kupić, pobawić się chwilę a potem ją sprzedać za nawet zyskowną sumkę. Ceny skinów w cs go, cały czas rosną, więc można nawet na tym trochę zarobić

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:44485942 Podrabianie dokumentów podpada pod paragraf😏 Wiesz co możesz z tym zrobić😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Client:44485942
#8 Zapaleniec#

oczywiście zrobie

oznacz moderatorów