anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Praktyki allegro P24

halasboo
#8 Zapaleniec#

Witam wszystkich,

ostrzegam i przestrzegam przed serwisem allegro. Bezczelnie okradają klientów w debilny sposób

tłumaczą się  bredząc coś o przymusowej weryfikacji . W imię ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniedzy i.... Jestem przekonany, iż  żaden z pracowników allegro/p24 nie czytał i nie rozumie w/w ustawy.

W bezczelny sposób przetrzymują nielegalnie moje pieniadze. A weryfikację scanu dowodu osobistego wykonują od 2 tygodni. Człowiek z intelektem upośledzonego szympansa taką czynność wykonałby w kilka minut. Allegro nie potrafi nic z tym zrobić ani wytłumaczyć dlaczego pieniądze nie mogą trafić do mnie. Ja osobiście już nic nigdy nie sprzedam przez allegro. Życzę wam z całego serca by wchodzący na nasz rynek **piiip**. Wykonczył was w rekordowym czasie.

 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

RED
#21 Demiurg#

wysłałeś skan dowodu - gratulacje

oznacz moderatorów

ares_
#14 Krzewiciel#

@halasboo przed rozpoczęciem sprzedaży na portalu warto zapoznać się z regulaminem i całą procedurą sprzedaży. To nie pierwszy i nie ostatni przypadek gdzie weryfikacja tyle trwa. Jest Pan kolejną osobą na tym portalu która myśli w bardzo małej skali, wysłał Pan skan i od razu jakiś pracownik powinien zostać oddelegowany do tego żeby się tym zająć. Niestety ale takich jak pan są pewnie tysiące jak nie więcej więc trzeba czekać w kolejce.

A za takim nerwowym sprzedawcą na pewno nikt tu tęsknić nie będzie 🙂

oznacz moderatorów

halasboo
#8 Zapaleniec#

POWAŻNIE!!!!!

Mam czekać w kolejce za swoimi pieniędzmi?! Czy ty człowieku zdajesz sobie sprawe co ty bredzisz, jakie ty głupoty wypisujesz? Co mnie obchodzą wasze niekompetencje. Jeżeli nie potraficie poradzić sobie ze swoimi obowiazkami to niech się zajma tym profesjonaliści. A wy przez swoje nieudacznictwo każecie czekać klientom na ich pieniadze. 

W ogóle zdajesz sobie sprawę co napisałeś/aś w zdaniu:..."wysłał Pan skan i od razu jakiś pracownik powinien zostać oddelegowany do tego żeby się tym zająć."Czyli wy macie politykę następujacą ....przy okazji sie tym zajmiemy, a na razie to czekać grzecznie w kolejce. Nie wierzę w to co przeczytałem. Ty  zdajesz sobie sprawę człowieku ,co wypisujesz do klienta który czeka na swoje pieniadze ponad miesięc! Czy jesteś tak tępą osobą że nie ogarniasz co piszesz?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@halasboo Robią to w kolejności zgłoszeń(tak pisał moderator), ale jak napiszesz to przyspieszy. Napisz do nich przez formularz, my tu możemy sobie podyskutować"https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1588cdd0-0680-4a7f-a68c-8e1864769ebb

oznacz moderatorów

halasboo
#8 Zapaleniec#

Dzięki za pomysł tylko pisałem kilkakrotnie bez rezultatu. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@halasboo jak nazwałeś ich szympansami to się nie dziwię że tyle czekasz, jak byś grzecznie poprosił, życzył miłego dnia to byś miał weryfikację w 15 minut 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@halasboo A Ty zdajesz sobie sprawę, że to nie allegro Cię weryfikuje, tylko operator płatności (i to właśnie do niego powinieneś mieć pretensje)?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

halasboo
#8 Zapaleniec#

Żarty sobie robisz?

Ja nie robiłem transakcji w P....zdy24 tylko w allegro. To allegro odpowiada za całą operację. Spychanie odpowiedzialności na jakiegoś zakichanego podwykonawcę to totalny brak profesjonalizmu. Nie za to im płacę. Prowizję od razu pobrali choć nie wykonali usługi. Proszę bzdur nie wypisywać

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@halasboo Transakcję mogłeś sobie wykonać nawet na Marsie, co nie zmienia faktu, iż operatorem płatności nie jest allegro, tylko Przelewy24 i to właśnie ten operator dokonuje weryfikacji, a nie allegro.
Wydłużenie czasu weryfikacji wynika najprawdopodobniej z tego, że miałeś tam zdeponowane pieniądze w momencie złożenia wniosku.

PS Kiedyś trafiłem na coś takiego https://www.facebook.com/allegro/posts/10156128811123108 gdzie allegro napisało, że "Obecnie osoby fizyczne oraz jednoosobowa działalność gospodarcza mogą zweryfikować swoje dane w usłudze Przelewy24 bez wysyłania skanu dowodu osobistego. Wystarczy, że w zakładce Saldo i wypłata środków, w oknie "wybierz pliki" klikniesz w opcję "Nie chcę przesyłać dokumentów". W kolejnym kroku wystarczy podać swoje dane i wysłać formularz do weryfikacji. To wszystko bez konieczności wysyłki jakichkolwiek skanów."😏

Tutaj https://www.przelewy24.pl/reklamacje masz podany nr telefonu i mejla. Napisz, tylko grzecznie, to masz szansę, że ktoś szybko to ogarnie.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@halasboo a było se to aktywować przed wystawieniem, po zatym jak jesteś osobą prywatną nie trzeba wysyłać skanu tylko podać pesel i coś tam już nie pamiętam i masz aktywne w dwa dni 🙂 Po drugie coś nie tak domyślnie jest Payu a P24 trzeba uruchomić żeby klienci mogli na niego płacić 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@kostas11 No właśnie nie. Możesz mieć nieaktywowane Przelewy24, a i tak dostać na nie wpłatę od kupującego. To jeden z paradoksów allegro.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

No i tam zostaną aż do weryfikacji.

oznacz moderatorów