anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem przy Tworzeniu kategorii

partner_online
#8 Zapaleniec#

Uzupełniłam wszystkie dane bardzo poprawnie a tutaj wyskakuje mi taka informacja:

partner_online_0-1610028374631.png

Sprawdziłam ponownie nazwę produktu i ma 47 znaków. Więc nie wiem w czym jest problem.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

(modzi mnie wyprzedzili) 😄

Zdjęć jeszcze nie widzimy (za niska ranga), możesz wkleić tekst albo wrzucić obrazek na jakiś hosting typu Imgur.com?

 

@partner_online możesz podać EAN produktu?

oznacz moderatorów

partner_online
#8 Zapaleniec#

EAN: 5902751216691

kolejny EAN: 5902751299977

W zasadzie przy każdej aukcji dzisiaj tak jest, że nie tworzy się kategoria tylko wyskakuje, że nie utworzono bo za dużo znaków ma nazwa produktu, a tak nie jest.

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Używasz może jakieś znaki specjalne w tytułach ofert?

oznacz moderatorów

partner_online
#8 Zapaleniec#

Jest jeden myślnik, ale wynika z tego, że takie jest oznakowanie np. 

White Box Toner do Samsung ML2020 MLT-D111S

 

Czyli rozumiem, że nie może być takich znaków?

 

EDIT: usunęłam ten myślnik i ten sam błąd, że za dużo znaków w nazwie.

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

A to dziwne, możesz wpisać inny tytuł oferty i zobaczyć czy stworzy się produkt? Potem zmienisz z powrotem.

Szczerze nie wiem czemu taki tytuł nie przechodzi, nie ma w nim nic takiego. Może tworzenie produktu ma jakieś inne reguły  🤔 cała ta produktyzacja to bagno 😄

oznacz moderatorów

partner_online
#8 Zapaleniec#

Bagno jak nic! Często ktoś zakłada złą kategorię i moje produkty są pod inną marką:(

oznacz moderatorów

7YP6K
#12 Orędownik#

Jeśli oferta z takim tytułem jest aktywna to szukałbym problemu gdzie indziej

@partner_online Możesz przesłać zrzuty ekranu z edycji oferty od tytułu do opisu?

oznacz moderatorów

partner_online
#8 Zapaleniec#

To musi być jakiś błąd po stronie allegro, bo z każdą pozycją jak nie ma kategorii tak się dzisiaj dzieje. 

partner_online_0-1610032325821.pngpartner_online_1-1610032453781.pngpartner_online_2-1610032504820.png

 

 

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@partner_online  Czy to jest ten produkt (obrazek poniżej)? Ten tytuł ma 53 znaki, więc zakładam, że przy tworzeniu nowego produktu allegro szuka już jakiegoś istniejącego i próbuje na jego podstawie stworzyć kolejny, ale jak to wygląda u nich, to ciężko się domyślić - całkiem możliwe, że został stworzony przez aplikację zanim wprowadzono limity.

Wyszukaj produkt nie po EANie, tylko WB-MLTD111S, bo ktoś chyba nie podał, albo jest błędny (o ile to ten sam produkt) i zgłoś w nim błędy, jeżeli coś nie halo 😄

DarkStoorM_0-1610032607894.png

 

oznacz moderatorów

partner_online
#8 Zapaleniec#

Nie, ale z tym też miałam problem. Ten co wkleiłam prtSc to WZL-D116LWB i zawsze szukam po kodzie EAN.

oznacz moderatorów

7YP6K
#12 Orędownik#

@partner_online Żeby zobaczyć zdjęcie trzeba poczekać aż moderator je zaakceptuje. 

Tak, ostatnio z tym narzędziem jest coś nie tak. 

U mnie wyskakuje to: 

"

Nie utworzyliśmy produktu w naszej bazie

Produkt z takimi danymi już istnieje. Powiązaliśmy go automatycznie z ofertą.

Dzięki połączeniu produktu z Twoją ofertą zwiększysz szansę na znalezienie jej przez klientów. W przyszłości wszystkie oferty będą musiały być połączone z produktami." 

Za każdym razem, a wiem że produkt jest nowy. Mimo to tworzy się produkt w bazie. 

oznacz moderatorów

partner_online
#8 Zapaleniec#

Taki zapis się też zdarza i czasem łączy ze złą ofertą.

No nic poczekam do jutra może będzie działać.

Pozdrawiam

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@partner_online Prawdopodobnie produkt, który chcesz utworzyć, jest już w naszej bazie. Musisz więc jedynie połączyć z nim ofertę.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów