anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z uiszczeniem rachunku - jak szybko traci się Smart?

Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

W tym miesiącu będziemy mieli problem z uregulowaniem płatności na czas. Czy automatycznie przestaniemy być SMART?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

@Wilczekstepowy Automatycznie na koniec miesiąca będziecie mieli zablokowane wystawianie kolejnych ofert, a później, jeśli nadal nie opłacicie, dojdzie do zablokowania konta. Smart nie ma z tym nic wspólnego.

oznacz moderatorów

Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Nie ma? A czytałem, że jednym z warunków przyznawania Smart są uregulowane rachunki.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Wilczekstepowy Skoro wiesz, to po co pytasz? W tym przypadku Smart to najmniejszy problem.

oznacz moderatorów

Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Pytam, bo nie wiem, czy od razu go zawieszają.

No, a Smart jest ważny, bo bez niego można wpaść w tak zwaną "kwadraturę koła".

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Wilczekstepowy przepraszam, że długo czekałeś na odpowiedź! Konsultowałam Twoje zapytanie. Teoretycznie jeżeli spóźniłbyś się kilka dni z opłatami to nie powinieneś mieć od razu zabranego oznaczenia Smart!, szczególnie jeżeli to jednorazowa sytuacja. Koleżanka chciała sprawdzić dokładnie jak wygląda sytuacja na Twoim koncie, ale na tym z którego piszesz nie masz żadnego zadłużenia. Możesz podać mi o jakim koncie piszesz? Lub możesz napisać tutaj i przedstawić swoje zapytanie (napisz proszę z tego konta, którego pytanie dotyczy), na pewno otrzymasz odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Zadłużenie mamy już spłacone. Jak przydarzy nam się kiedyś taka sytuacja jeszcze raz to napiszę tutaj ponownie.

Dziękuję za interwencję i zainteresowanie. 

oznacz moderatorów