anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wygenerowaniem etykiety

wiki0441
#13 Ambasador#

Podczas generowania etykiety pojawia się błąd: 

Błąd przetwarzania

Punkt odbiorcy jest niepoprawny

 

Numer zamówienia: 778ece40-9250-11ed-8874-077a58dc096e

 

Proszę o pomoc  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Sprawdź dane adresowe czy są poprawne, przecinki i inne niepotrzebne znaki.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@wiki0441 spróbuj proszę edytować punkt odbioru przesyłki i dodać spację między numerem paczkomatu, a informacją "Przy markecie Kaufland", jeśli to nie pomoże, to usuń proszę ten dopisek o markecie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

@la_nika  kiedy kliknę Nadaj przesyłkę nie mam informacji o markecie Kaufland. Załączam screena 

wiki0441_0-1673876852137.png

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@wiki0441 dziękuję za informację! Już wyjaśniam co się wydarzyło. 
Paczkomat, który wybrała kupująca został czasowo wyłączony z użytku. Z tego powodu wybór i korzystanie z niego przez Klientów nie jest możliwe. Przykro mi, ale nie mogę wskazać konkretnego terminu zakończenia prac usprawniających.
W tej sytuacji kupująca powinna wybrać inny paczkomat, z którego może odebrać przesyłkę. Najbliżej zlokalizowany jest Paczkomat MLW09M znajduje się pod adresem Piłsudskiego 39a, 06-500 Mława, ale najlepiej, abyś skontaktowała się z nią i poprosiła o wskazanie paczkomatu, z którego będzie mogła odebrać przesyłkę. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

@la_nika zadzwoniłam do kupującej informując ją o wyłączonym paczkomacie. Ona napisała do mnie (przez allegro), żeby wysłać paczkę na adres i podała adres, ale inny, niż widniejący w systemie. Ja widzę możliwość zmiany dostawy wyłącznie na adres odbiorcy z systemu. Czy mogę zmienić dostawę z paczkomatu na kuriera na podany w wiadomości adres? Jeśli tak, to jak to zrobić?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@wiki0441 wtedy musiałabyś zmienić metodę dostawy, aby to zrobić kupująca powinna anulować zamówienie i ponownie je opłacić i wtedy wybrać nowy sposób wysyłki. 
Najwygodniej będzie zmienić tylko paczkomat, możesz to zrobić bezpośrednio w Wysyłam z Allegro. Proponuję zaproponować kupującej wysłanie przesyłki do paczkomatu: MLW09M znajduje się pod adresem Piłsudskiego 39a, 06-500 Mława (razem z adresem) to jest blisko paczkomatu, który pierwotnie wybrała, więc może łatwiej będzie jej podjąć decyzję, gdy będzie mogła sprawdzić dokładnie gdzie to jest 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

wiki0441
#13 Ambasador#

ok, dziękuję, już do niej piszę

oznacz moderatorów