anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wylogowywaniem z Allegro

aniavergab
#9 Pomysłodawca#

Od jakiegoś czasu Allegro wylogowuje mnie z konta w losowych momentach, z niczym niepowiązanych, np. wystawiam przedmiot, klikam "wystaw" i przenosi mnie do logowania, czy też wyszykuję sobie kategorię danego przedmiotu, wybieram, dostaję komunikat, że nie udało się pobrać informacji, odświeżam stronę i jestem wylogowana. O co chodzi? Jak to naprawić? 

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@aniavergab Cześć. 🙂 Polecam Ci wykonanie standardowych czynności, czyli sprawdzenie aktualności przeglądarki i zweryfikowanie, czy to któraś wtyczka nie odpowiada za te sytuacje.

Jeśli jeszcze kiedyś zostaniesz wylogowana, to zrób proszę zrzut ekranu z widocznym paskiem URL i godziną. Postaramy się sprawdzić w logach, co dokładnie jest przyczyną. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

aniavergab
#9 Pomysłodawca#

To na pewno nie wina wtyczki.

Teraz stało się to gdy z listy asortymentu przechodziłam do "wystaw przez formularz"... 

Zrzut ekranu 2022-10-24 154028.png

oznacz moderatorów

aniavergab
#9 Pomysłodawca#

Czy mogę prosić o pomoc? Bardzo przeszkadza mi to w normalnym funkcjonowaniu 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@aniavergab, spróbuj zaktualizować przeglądarkę do najnowszej wersji. Czy problem występuje również po wyczyszczeniu przeglądarki?

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

aniavergab
#9 Pomysłodawca#

Wersja najnowsza, przeglądarka wyczyszczona i dalej to samo... 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@aniavergab Sprawdziliśmy możliwe opcje i nie udało nam się powtórzyć problemu. 😞 A czy kiedy korzystasz z Allegro w trybie incognito, problem występuje?

Wiem, że będzie to dość trudne, ale czy mogę Cię prosić o nagranie ekranu i przesłanie filmu na spolecznosc@allegro.pl

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Krzycho11111
#8 Zapaleniec#

Witam. Od kilku dni mam to samo. Przeglądarka BRAVE. Pozdrawiam, Krzysztof

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Krzycho11111 Krzysztofie, wykonaj proszę standardowe czynności — wyczyść pliki cookies i sprawdź, czy problem występuje również w innych przeglądarkach.

Jeśli tak, to poproszę o nagranie ekranu, żebyśmy mogli zweryfikować tę sytuację. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Krzycho11111
#8 Zapaleniec#

Nagrania odmawiam. Musiałbym puścić nagrywanie na kilka godzin. Niewykonalne. Cookies czyszczone, nic to nie daje. Co do dostawcy neta to mam stałe IP a net nie przerywa (uprzedzając kolejne pytanie). Jestem przekonany że przy tylu sygnałach o samoistnym wylogowywaniu użytkownika z serwisu trzeba po prostu zagonić programistów do roboty a nie szukać dziury w działaniach użytkowników którzy niejednokrotnie korzystają z internetu zawodowo, z Allegro od wielu lat a problem rozpoczął się raptem przed kilkoma tygodniami i zapewne wiąże się z konkretnymi zmianami w aplikacji, które można namierzyć.

oznacz moderatorów

Krzycho11111
#8 Zapaleniec#

Dodam, że nie wystawiam aukcji. Wylogowuje mnie podczas korzystania jako zwykły użytkownik. Podobnie ma się sprawa z niemożnością automatycznego zalogowania po uruchomieniu strony. Czasem po zamknięciu przeglądarki i ponownym otwarciu jestem jeszcze zalogowany a czasm muszę logować się ponownie. Tak nie było. Co ciekawe, często jest tak że póki nie ruszę czegoś w menu, widzę nazwę swojego użytkownika. To akurat wskazywałoby na sytuację, w której po uruchomieniu przeglądarki jestem zalogowywany automatycznie, ale serwis sam mnie za sekundę (?) wylogowywuje, choć nie odświeża ekranu (stąd widzę ciągle swój nick, póki czegoś nie ruszę).

 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

A wyłączyłeś adblocka?

oznacz moderatorów

Krzycho11111
#8 Zapaleniec#

Tarcze Brave dla strony Allegro są wyłączone, typowego AdBlocka nie używam. Nie powinno mieć to jednak żadnego znaczenia (wcześniej nie miało).

oznacz moderatorów

aniavergab
#9 Pomysłodawca#

Ale w jakim celu? Podczas zwykłego korzystania, wystawiania aukcji wylogowuje mnie przynajmniej raz... mam tego powoli dość

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Przede wszystkim trzeba zerknąć skąd się ma neta bo niektórzy dostawcy mają zmienne ip i może być tak że net się przełącza na routerze z jednego kanału na inny z mniejszym obciążeniem i wtedy leci wylogowanie 

oznacz moderatorów

aniavergab
#9 Pomysłodawca#

To nie ta kwestia 😉 Ale chyba wiem z czym to związane. Wchodząc na Archiwum Allegro zostaję wylogowana z całego serwisu. 

oznacz moderatorów

aniavergab
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@aniavergab Abyśmy mogli sprawdzić tę sytuację, potrzebujemy od Ciebie krótkiego filmiku, który będzie przedstawiał ten problem. Wyślij go proszę na adres spolecznosc@allegro.pl, a my zajmiemy się tym. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

aniavergab
#9 Pomysłodawca#

Nie mam możliwości nagrania. Wystawiam aukcję na allegro, w drugiej karcie wchodzę na archiwum.allegro.pl i wylogowuje mnie z allegro. Tyle 🙂

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@aniavergab rozumiem, że to może wydawać się oczywiste i że opis jest wystarczający, jednak dla działu technicznego jest niezbędny, aby zlokalizować i rozwiązać problem. Jeśli nie masz możliwości nagrania filmiku, to spróbuj proszę zrobić zrzuty ekranu kolejno wykonywanych kroków.    

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów