anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wypłatą środków PayU.

szkp
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

26.11 została zlecona wypłata z salda allegro przez PayU. Do dziś nie dotarła na moje konto bankowe, nie wróciła też na saldo allegro. Kolejna wypłata pozostaje zablokowana na saldzie allegro - przycisk wypłaty środków jest nieaktywny. Wypłaty PayU są oznaczone jako aktywne, numer konta się zgadza. Proszę o informacje.

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@szkp Widzę, że Twoja sprawa jest już wyjaśniana w korespondencji nr 28091741. Poczekaj proszę na kolejną odpowiedź.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

szkp
#8 Zapaleniec#

Nadal nie dostałem odpowiedzi mimo że miałem dostać ją wczoraj. Sytuacja się nie zmieniła. Gdzie podziewa się 1294,95 zł, które wypłacono z mojego salda allegro 26.11 i nie wróciło tam, ani nie przeszło na moje konto?

Proszę o informacje.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@szkp doradcy działają w Twojej sprawie i wkrótce otrzymasz odpowiedź. Rozumiem, że to dla Ciebie niekomfortowe, ale muszę poprosić Cię jeszcze o cierpliwość. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

krzysztofs1980
#8 Zapaleniec#

Dzień Dobry, podłączę się pod temat, u mnie w sumie podobna sytuacja, podobno konto weryfikują, i też sprawa ciągnie się od tygodnia, inne konto weryfikują a drugie ma zablokowane wypłaty, jakaś masakra

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@krzysztofs1980 czy przesłałeś wymagane dokumenty i wykonałeś przelew weryfikacyjny zgodnie z informacjami przekazanymi w sprawie nr 28502065?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

krzysztofs1980
#8 Zapaleniec#

TAK I JAK WYŻEJ CIĄGLE JEST PROBLEM Z WYPŁATAMI CZYLI OD 27 LISTOPADA, MAŁO TEGO INNE KONTO JEST WERYFIKOWANE A INNE MA PRZEZ TO BLOKADĘ , ALE PROPOZYCJE KREDYTOWĄ OD OPERATORA DOSAŁEM NA 30300ZŁ JAKAŚ PARANOJA 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@krzysztofs1980 Rozumiem Twoje zniecierpliwienie, ale zgodnie z informacjami, jakie otrzymałeś mejlowo (w korespondencji numer 28502065) musisz przejść przez proces weryfikacji na obu kontach. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

szkp
#8 Zapaleniec#

A CO Z MOIM PROBLEMEM? CAŁY CZAS MAM NIEAKTYWNE WYPŁATY MIMO ŻE PAYU OKREŚLA JE JAKO AKTYWNE? ILE TO BĘDZIE TRWAĆ? PRZETRZYMUJECIE OBECNIE MOJE PONAD 1600 ZŁ PRZYPOMINAM ŻE PRZYWŁASZCZENIE PONAD 500 ZŁ TO PRZESTĘPSTWO

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@szkp Przykro mi, że tyle to trwa, ale Twoja sprawa wciąż jest wyjaśniana z operatorem płatności. Otrzymasz odpowiedź w korespondencji numer 28091741. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

szkp
#8 Zapaleniec#

CIĄGLE MNIE OKŁAMUJECIE, NIE OTRZYMAŁEM KORESPONDENCJI W ODPOWIEDZI NA POPRZEDNIE SKARGI. JAKI JEST STATUS WYPŁATY ŚRODKÓW W TEJ CHWILI JEŚLI NIE ZOSTAŁA ZREALIZOWANA ZGODNIE Z REGULAMINEM MIMO POPRAWNEJ AKTYWACJI WYPŁAT??

ROZUMIEM ŻE PIENIĄDZE PRZESZŁY BEZ MOJEGO ZEZWOLENIA NA WŁASNOŚĆ ALLEGRO? PROSZĘ O POTWIERDZENIE

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@szkp Twoje konto jest weryfikowane przez operatora i jako serwis zgłosiliśmy już Twoją sytuację do pilnej reakcji. Proszę o cierpliwość. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

szkp
#8 Zapaleniec#

MAM NA PROFILU INFORMACJĘ JEDNOZNACZNĄ: WYPŁATY PAYU AKTYWNE, WYPŁATY PRZELEWY24 AKTYWNE. W ZWIĄZKU Z TYM INFORMACJA O WERYFIKACJI NIE JEST PRAWDZIWA ALBO STATUS NA MOIM PROFILU NIE JEST PRAWDZIWY - KTÓRE Z DWOJGA?? PROSZĘ O JEDNOZNACZNĄ ODPOWIEDŹ. PILNA REAKCJA TRWA OD 26.11 DO 04.12 ILE JESZCZE? MIESIĄC? ROK? JEST TO WASZ OPERATOR, WIĘC WASZĄ SPRAWĄ JEST KOMUNIKACJA Z NIM I ZMUSZENIE GO DO PRAWIDŁOWEJ WSPÓŁPRACY

 

 

oznacz moderatorów

krzysztofs1980
#8 Zapaleniec#

TO PRAWDA, A GDYBYŚMY MY SPRZEDAWCY DZIAŁALI TAK OPIESZALE LUB SPYCHOLOGICZNIE JAK ALLEGRO, DAWNO BYŚMY ZBANKRUTOWALI. POZATYM JAKO PRZEDSIEMBIORCY MAMY DUŻO WIĘCEJ NA GŁLOWIE JAK PILNOWANIE WASZEGO OPERATORA. NASZCZĘSCIE JUŻ POWOLI POJAWIA SIĘ KONKURENCJA DLA WAS, WIĘC MOŻE ZA JAKIŚ CZAS COŚ SIĘ U WAS POZMIENIA NIE TYLKO PODNOSZENIE PROWIZJI

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@szkp Powinieneś już móc wypłacić środki z Allegro Finanse. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

szkp
#8 Zapaleniec#

Tak, wypłaciłem, ale obawiam się że jutro dowiem się że wypłata została anulowana, a korekta payu trafi znowu na moje saldo allegro - tak jak już kilka razy, wcześniej. Czy może coś się zmieniło i operator nagle w niedzielę zweryfikował moje zweryfikowane konto?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@szkp  Twoje konto ma ponownie status konta zwykłego, zatem problem nie powinien się powtórzyć. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

szkp
#8 Zapaleniec#

JAK ZWYKLE KŁAMSTWO. OCZYWIŚCIE ŻE WPŁATA ZOSTAŁA ANULOWANA, PROBLEM SIĘ POWTARZA. DOPIERO DZIŚ OKAZAŁO SIĘ, ŻE OPERATOR ŻĄDA PRZESŁANIA DOWODU OSOBISTEGO, MIMO ŻE WYPŁATY ZOSTAŁY AKTYWOWANE PRZESŁANIEM OŚWIADCZENIA Z DANYMI OSOBOWYMI. WYŁUDZANIE INFORMACJI, DOKUMENTÓW

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@szkp Napisaliśmy do Ciebie wiadomość mejlową w tej sprawie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

szkp
#8 Zapaleniec#

Dostałem wiadomość mailową, za to dziękuję. Wysłałem niezwłocznie dane weryfikacyjne do PayU, ale nadal, do dnia dzisiejszego moje konto nie jest zweryfikowane. Ile to jeszcze będzie trwać?

oznacz moderatorów