anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Moderator
Moderator

Drodzy Sprzedający,

w dniu dzisiejszym otrzymujemy od Was zgłoszenia dotyczące problemów z działaniem integracji Allegro z Managerem PaczekZgłaszacie nam, że w Managerze Paczek w zakładce Allegro pojawia się komunikat:
"Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!".

Firma Inpost pracuje już nad rozwiązaniem poblemu, dlatego dziękujemy za wszystkie zgłoszenia w tej sprawie i przepraszamy za niedogodności. 

Highlighted

Odp.: Czy ktoś jeszcze ma problem z menagerem paczek inpost?

Idź do rozwiązania
#7 Wielbiciel#

Tak, ja cały czas od rana.

Ie uśmiecha mi się mniej gwiazdek za problemy po stronie allegro-inpost.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Idź do rozwiązania
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry również mamy problem z powiązaniem kont . Zastanawiam się tylko nad jedną rzeczą komu zostaną przypisane komentarze negatywne od kupujących w opóźnionych przesyłkach. 

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Idź do rozwiązania
Moderator
Moderator

@PHU-Renoma-Pisz Tak jak informowaliśmy, decyzje w sprawie konkretnych komentarzy będziemy podejmować indywidualnie, więc w przypadku ewentualnej, negatywnej opinii, prosimy o kontakt z nami. 

Ktoś pomógł Ci w rozwiązaniu problemu?
Kliknij To jest rozwiązanie! i pomóż innym znaleźć najlepszą odpowiedź!

Ola
Allegro Gadane
Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Idź do rozwiązania
#2 Obserwator#

oczywiście Sprzedającym, ale jak to pracownik Allego napisał - każdy negatyw rozpatrywany jest indywidulanie i kto wie może go usuną, a jak nie to cóż - wystarczy poczekać 12 miesięcy i sam zniknie. Ale absurdalna sytuacja.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Idź do rozwiązania
#8 Zapaleniec#

Ja mam również od wczoraj. 

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Idź do rozwiązania
#7 Wielbiciel#

tak ,nie mogę nic zrobić

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Idź do rozwiązania
#7 Wielbiciel#

tak, od wczoraj

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Idź do rozwiązania
#7 Wielbiciel#

TAK, nie działa

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Idź do rozwiązania
#7 Wielbiciel#

Ja mam problem od 16.09

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Idź do rozwiązania
#7 Wielbiciel#

tak

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Odp.: Komunikat na InPost: Upewnij się że połączyłeś konto na stronie Allegro - co zrobić?

Idź do rozwiązania
#7 Wielbiciel#

Dziś jak widzę znów (u mnie po raz pierwszy) wystąpił ten problem. Wczoraj wszystko działało dzisiaj pi...nda. Wszystko powiązane, na stronie InPost ten komunikat. Czy to jakiś błąd techniczny i po prostu czekać cierpliwie czy można coś zrobić samemu?

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!

Idź do rozwiązania
#8 Zapaleniec#

Jak poradzić sobie z tym problemem? 

Odinstalowałem aplikacje mobilne allegro, wyłączyłem blokowanie przekierowania i reklam, wyskakuje mi okienko z kodem, klikam "dalej" następnie "powiąż konto", pojawia się komunikat gotowe a na stronie inpostu wyskakuje ciągle ta informacja...

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!

Idź do rozwiązania
#13 Ambasador#

@m_w98  Żeby powiązać  konto  Allegro z InPost musisz wejść na stronę https://inpost.pl/  tam  zalogować się do Menadżer paczek  i  jeśli pojawi się opcja powiązania kont no to  wykonać.

Aplikacja Allegro nic do tego nie ma.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Idź do rozwiązania
#8 Zapaleniec#

No tak też robie, przez menadżera, klikam powiąż, przekierowuje mnie na allegro, robie co tam każą a potem na inpoście i tak błąd

W innym wątku zalecali odinstalowanie aplikacji gdy to sie dzieje.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Odp.: Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!

Idź do rozwiązania
#8 Zapaleniec#

u mnie to samo 😞

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Idź do rozwiązania
#12 Orędownik#

@m_w98

1. Tutaj https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/powiazane-aplikacje usuwasz powiązanie z "Allegro InPost Integration" (jeśli masz).
2. Tutaj https://manager.paczkomaty.pl/allegro/import-auctions klikasz w "Zarządzanie kontami", usuwasz powiązane konta (jeśli masz), klikasz "DODAJ NOWE", wpisujesz nick i klikasz "Powiąż".
3. Otwiera Ci się strona allegro, gdzie w kolejnych oknach klikasz na "DALEJ", "KONTYNUUJ" I "POWIĄŻ KONTO".

PS Nie możesz tego zrobić na komputerze, jak człowiek?

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Idź do rozwiązania
#8 Zapaleniec#

@Knowhere 

No cóż, powtarzałem te kroki kilkukrotnie, korzystając z różnych przeglądarek.

Próbowałem na telefonie bo na komputrze sytuacja jest dokladnie identyczna.

Nie mam pojęcia w czym tu jest problem, z szukania rozwiązań wynika ze zdarza sie stosunkowo często.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Idź do rozwiązania
#12 Orędownik#

@m_w98 U mnie działa za każdym razem, bo specjalnie sprawdzałem przed napisaniem tej krótkiej instrukcji.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Odp.: Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!

Idź do rozwiązania
#9 Pomysłodawca#

@Knowhere  zrozum, że niektórym działa ale większości nie działa

Nie ma to nic wspólnego z pozwiązywaniem kont

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Idź do rozwiązania
#12 Orędownik#

@green_boutique Zrozum, że to jest mój post z wczoraj, gdzie odpisywałem w kompletnie innym wątku (w którym nie było słowa o jakiejś globalnej awarii), gdy tego obecnego jeszcze nie było (w związku z czym najwidoczniej został on do tego doklejony przez kogoś z moderacji).

Odpowiedz
Ładowanie...