anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problemy z kupujacym

SzymonTalaga
#7 Wielbiciel#

Czesc, w grudniu sprzedalem konto do znanej platformy z grami jaka jest steam. W marcu kupujacemu ktos 2 razy wkradl sie na konto, jednak udalo mu sie to rozwiazac. Jednak podczas wlaman na konto oskarzal o wlamanie mnie i grozil sprawa na policji, oraz zgloszeniem do ochrony kupujacych. Czy takie cos podlega ochronie kupujacego? Dodam ze loginy do konta otrzymal w ten sam dzien kiedy wplacil pieniadze.

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

kostas11
#21 Demiurg#

POK działa między 14 a 180 dniem od daty zakupu 😉 Więc se może straszyć, jeśli nie masz z tym nic wspólnego olej sprawę, nic Ci nie grozi 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

a co jeśli.. wykradnie mu wszystkie batoniki 😮 ciocia @WREDZIA-W1 by się ucieszyła, ale szkoda batoników 😮

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

oskarżenia.. to coś, co lubią sprzedający na allegro, bo dają możliwość pozwania kupującego za oczernianie.. jeśli to nie ty, to go pozwij i tyle.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@SzymonTalaga Z Programu Ochrony Kupujących mona korzystać, gdy nie otrzymało się zakupionego produktu lub gdy produkt znacząco różni się od opisanego w ofercie. Wniosek do POK może wypełnić jeśli nie minęło 180 dni od zakupu.

oznacz moderatorów

SzymonTalaga
#7 Wielbiciel#

Czyli mówisz, że kiedy minie 180 dni i ktos włamie mu sie na konto, moze mi naskoczyc?

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@SzymonTalaga 

"Czyli mówisz, że kiedy minie 180 dni i ktos włamie mu sie na konto, moze mi naskoczyc?"

Jak Ci się udało uzyskać zgodę Valve na sprzedaż konta?

Sprzedałeś dane do logowania tylko jednej osobie?

Próbowałeś odzyskać konto?

 

 

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

SzymonTalaga
#7 Wielbiciel#

Oczywiscie ze jednej osobie. Dlaczego miałbym odzyskiwac skoro je sprzedałem? Ja otrzymałem pieniadze, on otrzymal konto.

oznacz moderatorów

SzymonTalaga
#7 Wielbiciel#

Idąc tym tokiem myślenia; konto otrzymał, nie rózniło sie ono od opisu, więc w ciagu tych 180 dni nic mi nie zrobi, tak? Dodam że jestem uczciwym sprzedawcą i za 90zł problemu sobie robił nie bede...

oznacz moderatorów

SzymonTalaga
#7 Wielbiciel#

@xyz96 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Uczciwie by było, gdybyś go zmusił do uczciwości sądowo 🙂

oznacz moderatorów

SzymonTalaga
#7 Wielbiciel#

W aktualnych okolicznościach, nie mam funduszy na ciąganie siebie i jakiegos małolata po sądach 🙂 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

ktoś gdzieś pisał, że eSąd jest taniutki 🙂 można też eSebixem (eee, Sebix, cho na chwilę) 😄 😄

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

czy konto steam można sprzedawać?

dlaczego po próbie włamania nie zmienił haseł  i itp?

 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

wszystko można, ale nie kumam jaki to ma cel, pozbywanie się pewnej historii z życia, wycinanie jej za pieniądze.. taka aborcja w sumie.. u mnie by to nie przeszło, szkoda mi by było tych 1740 gier 😄

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@konto zamknięte 

"wszystko można..."

Czytałeś swoją umowę z Valve? Czytałeś regulamin Allegro (artykuł 4 i załącznik nr 1)?

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Umowy umowami, ale niestety praktyka jest inna 🙂

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

Mosz recht.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów