anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Produkty bez kodu EAN jak sprzedawać?

MAMY ROZWIĄZANIE!
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Mam kilka produktów niepodłączonych do katalogu ponieważ nie posiadają kodu EAN. Takie kupuję w hurtowni i chyba na Allegro tylko ja takie sprzedaję. Od sierpnia 100% produktów musi być podłączonych z katalogiem. Jak mam je dalej sprzedawać ?

20220620_071919.jpg

20220627_081645.jpg

20220617_132619.png

20220615_080342_preview_rev_1.png

20220314_142026.jpg

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
kostas11
#21 Demiurg#

@CHECINIAKI poprosić hurtownię o nadanie kodów ? lub zakupić: https://allegro.pl/kategoria/pakowanie-i-wysylka-pozostale-64535?bi_s=archiwum_allegro&bi_m=Button&b...

________
Κώστας
oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Czy taki zakup kodów na Allegro jest legalny i  czy te kody są unikalne?

oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Już kupiłam te kody, bo innego rozwiązania nie widzę 🙂

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@CHECINIAKI są unikalne, działają i są legalne 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Kupiłam 50 kodów EAN na Allegro, jeszcze nie pobrałam certyfikatu. Tam trzeba podać nazwę firmy i NIP (opcjonalnie). Jeżeli podam te dane, to kto je dostanie, gdzie będą udostępnione, co z roczną opłatą od obrotu?

oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Jaka organizacja obsługuje te kody, czy to GS1?

oznacz moderatorów
musicsklep_pl
#12 Orędownik#

Tez mam podobny problem... biore od producenta pokrowce, ktore nie maja kodu ean. Co w przypadku, gdy na te produkty ktoś jeszcze wykupi ean. Będą pod dwoma numerami?

oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Wtedy Allegro potraktuje te pokrowce jak dwa osobne produkty, nie połączy ich razem.

Dla twojego pokrowca, z twoim niepowtarzalnym kodem EAN, Allegro stworzy w katalogu nowy produkt. Wg mnie to lepsza opcja niż podłączanie się pod już istniejący produkt.

oznacz moderatorów
emarket-eu
#2 Obserwator#

Kupiłam 100 kodów na allegro bo też sprzedaję sporo produktów np. hand made i nie mam kodów do nich od osób które np. to szyją. Właśnie allego odrzuciło mi te kody podając info, że np. GS1 nie nadaje numerów kodów zaczynających się od cyfr XYZ. Napisałam teraz do sprzedawcy kodów, ciekawe co odpisze....

oznacz moderatorów
Eco-Life_UP
#8 Zapaleniec#

Też, kiedyś kupiłem takie kody teraz Allegro uznaje ze są nieprawidłowe. Sprzedający w swojej ofercie pisał, że są "unikalne", "legalne" i pochodzą z okresu sprzed powstania organizacji GS1. Czy w takim razie takie oferty są legalne skoro numerów EAN nie mogę przypisać do swoich produktów?

oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Jeżeli  te kody są legalne to ktoś tu łamie prawo, nie wolno ich zakazywać.

oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Co odpisał?

oznacz moderatorów