anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prowizje Allegro

Komputerus-pl
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, czy jest jakiś sposób na obniżenie prowizji które pobiera allegro ? 

Ostatnio, wystawiłem przedmiot, karty graficzne, zarobek z jednej karty 260zł, z czego 230zł oddaje allegro, przecież skórka za wyprawkę... Są może jakieś pakiety, abonamenty, żeby to jakokolwiek się kalkulowało ? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Wielkość prowizji w danej kategorii podana jest w regulaminie allegro .Musisz wliczyć wielkość prowizji w cenę produktu aby twój zysk był dla ciebie zadowalający lub wystawiać na innym portalu gdzie nie ma tak dużych prowizji.

oznacz moderatorów

Komputerus-pl
#7 Wielbiciel#

w takim razie bardzo się dziwię, że allegro ma tyle sprzedających... z całym szacunkiem, ale pobierać takie prowizje to lekka przesada.

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@Komputerus-pl  jeste sposób. POdnieś ceny . Tak aby po odliczeniu prowizji allegro Tobie także sie opłacalo

oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Ja też sprzedając groch 5 kg zarabiam mniej niż Allegro. To samo jest z resztą produktów. 

Mam taki produkt, gdzie zarobek ok. 40 zł, z czego 31 zł oddaję Allegro.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Komputerus-pl to zależy od wielu czynników, albo mają dobre ceny w hurcie lub doliczają prowizję, charytatywnie nikt tu nie sprzedaje ani nie dokłada 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów