anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

przelew 24 aktywacji nie ma

MAMY ROZWIĄZANIE!
AC_Parts
#9 Pomysłodawca#

Zrobiłam przelew pieniądze zwrócono a aktywacji nie ma co dalej

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@AC_Parts Widzę, że trwa weryfikacja dokumentów, dlatego proszę Cię o cierpliwość. Otrzymasz powiadomienie, gdy dane do wypłat zostaną zaakceptowane.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Andzia907
#7 Wielbiciel#

mam podobną sytuację.

dane są uzupełnione, zrobiłam dwukrotnie przelew na 1zł który wrócił a nie mogę wypłacić środków z przelewy24 ze względu na brak aktywacji. to trwa dłużej niż 5 dni

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Andzia907poproszono Cię o przesłanie skanu lub czytelnego zdjęcia brakującego dowodu tożsamości. Dokument możesz załączyć tutaj.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Andzia907
#7 Wielbiciel#

do PayU wystarczyło uzupełnienie danych i potwierdzenie tożsamości przelewem weryfikacyjnym. Proszę o przelanie środków na konto bankowe z którego był zrobiony przelew weryfikacyjny lub na allegro PayU żeby można było wypłacić środki. Kupujący nie powinien mieć możliwości wpłacenia na przelewy24 skoro nie były aktywowane na moim koncie.

oznacz moderatorów
hibiskus6
#7 Wielbiciel#

U mnie również trwa weryfikacja ale czemu tak długo , raz mogłem wypłacić a teraz znowu czekam - bardzo długo to trwa dłużej niż 5 dni jak pisze w formularzu.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@hibiskus6 Poprosiłam już o sprawdzenie statusu Twojej weryfikacji, więc jak tylko otrzymam odpowiedź, wrócę do Ciebie ze szczegółami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@hibiskus6 Dostałam już potwierdzenie, że wypłaty przez PayU są już w pełni aktywne na Twoim koncie. Natomiast jeśli chodzi o Przelewy24 to tutaj weryfikacja jest jeszcze w toku i może to jeszcze potrwać do 2 dni roboczych. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów