anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przelewy 24 weryfikacja

przemek-gr
#9 Pomysłodawca#

Otóż rozumiem że platforma może wymagać identyfikacji

Dlatego zrobiłem przelew na ten 1zł i tego samego dnia został mi on przez Przelewy24 zwrócony Czyli konto zostało zweryfikowane?

Było to 6 dni temu we wtorek a wypłacić tych pieniędzy nadal nie mogę wypłacić.

Na sprzedaż > allegro finanse > ustawienia wpłat

nadal widnieje fraza "w trakcie weryfikacji" czekamy na twój przelew

Niby z prawej jest "uzupełnij dane osobowe" ale nie zamierzam przesyłac zdjęcia dowodu a swoich danych tj numeru dowodu i pesel wolałbym nie dawać (bo po ch*j im to?)

Dane z konta bankowego powinny im wystarczyć.

Poza tym jestem ciekaw w którym punkcie regulaminu allegro zgadzam sie na wciskanie mi na siłę zapłaty przez przelewy 24, przetrzymywanie moich pieniędzy i wyciąganie przez kolejną  firmę moich danych osobowych..

Czyli...

sam przelew był jednym z etapów weryfikacji czy on wystarczy lecz po prostu ociągają się?

 
oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@przemek-gr Regulamin zobowiązuje Cię do akceptacji przyjmowania wpłat przez Przelewy24, podobnie jak przez PayU. Do wypłat musisz podać konto bankowe o danych osobowych identycznych, jak dane konta Allegro. Przy weryfikacji są też wymagane skany dokumentów dla kont firmowych, dla konta zwykłego możesz pominąć ten wymóg. Weryfikacja trwa około 5 dni roboczych. Jeśli ten czas minął i dane są zgodne, pisz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1588cdd0-0680-4a7f-a68c-8e1864769ebb&subjectId=4e2473d5-2...

oznacz moderatorów