anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przelewy24 - w trakcie weryfikacji (od kilku miesięcy)

GNAUTO
#7 Wielbiciel#

Witam. Piszę w sprawie weryfikacji Przelewy24.  Sytuacja wygląda następująco:

- zdjęcia wymaganych dokumentów do weryfikacji wysłane (skany, oświadczenie beneficjenta)

- przelew weryfikacyjny wykonany kilkukrotnie

- brak powiadomień odnośnie tego czy weryfikacja w ogóle przeszła lub czego brakuje do pozytywnego rozpatrzenia.

- na Przelewach24 mam kilka stów ze sprzedaży z którymi nic nie mogę zrobić (tak na marginesie - fajnie, że kupujący mogą wpłacać pieniądze przez niezweryfikowaną płatność).

- Przesłanie dokumentów miało miejsce w sierpniu (jeżeli mnie pamięć nie myli). Zaraz będzie listopad a weryfikacja nadal jest w toku. Bez obrazy, ale to nie wygląda mi na okres "do 5 dni roboczych"?

Jakieś sugestie?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

@GNAUTO Sugestie? Podawaj w zakładce O sprzedającym nr konta bankowego i proś (nie żądaj) o wpłaty za towary na Twoje konto, a nie do pośredników. Wtedy Twoich pieniędzy nikt Ci nie zaaresztuje i nie będzie na nich zarabiał.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@GNAUTO Sprawdzę jak wygląda aktualnie sprawa Twojej weryfikacji i wrócę do Ciebie z informacjami, gdy tylko dostanę więcej szczegółów. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@GNAUTO Skonsultowaliśmy sprawę Twojej weryfikacji z Przelewami24 i otrzymałam informację, że w dokumentach, które przedstawiłeś występują niezgodności, stąd weryfikacja zakończyła się negatywnie. Poprosiłam już nasz zespół o kontakt z Tobą, aby wyjaśnić tę sytuację, więc poczekaj proszę na wiadomość od nas. Nasz pracownik wskaże Ci, o jakie dokumenty dokładnie chodzi. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów