anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przerwa w sprzedaży

MAMY ROZWIĄZANIE!
PanChytrusek
#10 Popularyzator#

Cześć, zbliża się długi weekend z roboczym poniedziałkiem i wolnym wtorkiem. Planowo moja firma w tym czasie będzie zamknięta i pozostaje pytanie co zrobić z aukcjami Allegro. Ponieważ nie wiem jak do tego podejść i zastanawiałem się jak ta przerwa w sprzedaży działa. Teoretycznie zależy mi żeby Aukcje były widoczne przez weekend bo jest to dobry okres gdzie kupujący szukają produktów, ale nie chcę żeby to się później odbiło na jakości sprzedaży. Myślałem żeby włączyć przerwę w sprzedaży tylko na poniedziałek który jest dniem roboczym i w zasadzie byłbym w stanie wysłać wtedy zamówione paczki przez weekend, a w tym przypadku tego nie zrobię bo będę miał przerwę. To oznacza że przy czasie wysyłki kupujący będzie widział że paczka będzie wysłana dopiero w środę a przyjdzie jeszcze później? Proszę o pomoc i podpowiedź czy doprze to rozumiem bo mam taką sytuacje pierwszy raz i nie wiem jak to dobrze ugryźć. 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
mdrogeria
#21 Demiurg#

@PanChytrusek nie da się zjeść ciastko i mieć ciastko , albo włączasz przerwę i tracisz na sprzedaży , albo sprzedajesz i tracisz na jakości nie wysyłając terminowo . Możesz wydłużyć czas wysyłki jakość nie poleci , ale bezlitosny algorytm będzie podawał czas realizacji na podstawie wcześniejszych doręczeń to może się skończyć negatywami

oznacz moderatorów
PanChytrusek
#10 Popularyzator#

@mdrogeria Tak niestety myślałem ale łudziłem się że może jest jakiś lepszy sposób. Dzięki za pomoc 😅

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@PanChytrusek nie jest to czas , w którym możemy się spodziewać dużej ilości wysyłek , a klienci też rozumieją , ale niestety możesz trafić na ....... dopisz sobie sam .

/poza nawiasem/ .... tak patrzę na Twój nick .... hmmm... nie pomyślałeś ,że możesz urazić czyjeś uczucia religijne ? ... nie mam na myśli siebie .

oznacz moderatorów
PanChytrusek
#10 Popularyzator#

@mdrogeria Powiem ci że nie spojrzałem przy tworzeniu nicku z tej strony. Teraz będę widział go tylko w ten sposób 😂.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@PanChytrusek sorry ...nie to było moim zamierzeniem , osobiście nie mam fobii na tym punkcie .

oznacz moderatorów
PanChytrusek
#10 Popularyzator#

@mdrogeria Nic się nie stało, to tylko ciekawe spostrzeżenie które mnie dość mocno rozbawiło. 😅

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@PanChytrusek no wiesz ... dla wielu osób może to nie być zabawne .....pozdr.

oznacz moderatorów
Barzy_TPI
#13 Ambasador#

@mdrogeria Ja tam nie widzę nic złego w "PanChytrusek", podobnie jak w "LisekChytrusek" itp. 😉  A jestem wyczulony na wszelkie "heheszki" z religii (zwłaszcza chrześcijańskiej) 👨‍👩‍👧‍👦

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Barzy_TPI to tylko moje luźne spostrzeżenie ku uwadze autora wątku , mam w rodzinie ,,......... dopisz sobie sam ,, co za takie coś by oczy wydrapała .

oznacz moderatorów
AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

Ustaw sobie Autorespondera, że nie masz wpływu na to, jaki czas wysyłki pokazuje Allegro, ale Ty deklarujesz wysyłkę dwa czy trzy dni, bo firma zamknięta. Przepraszasz i wszystko wyślesz 2-3 listopada. Często tak robię, bo nie ma mnie kto w firmie zastąpić i jeszcze nie miałam kłopotów ze strony klientów

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@mdrogeria  To ja się jeszcze wspomogę cytatem z pewnego programu stand-up. A co jak się ma dwa ciastka??

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@serwis-texas  Powiedzenie brzmi ,, nie da się zjeść ciasTKO i mieć ciasTKO ,,

oznacz moderatorów