anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przygotowałam do wystawienia 3 przedmioty, które zniknęły

janeana
#11 Animator#

Nie wiem, gdzie ich szukać. Na pewno ich nie usunęłam. Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

mdrogeria
#21 Demiurg#

w panelu ,, moje oferty ,, zmień wyszukiwanie z aktywna ,, na ,, wszystkie ,,

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

janeana jescze jedno mi przyszło do głowy . Jeśli są to oferty nie wystawione kliknij

,, 

,,Wystaw przez formularz ,, tak jakbyś chciała wystawić nowy przedmiot , powinny tam być 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Co to znaczy "przygotowałam do wystawienia" ?

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@janeana  Prawdopodobnie  weszły na Allegro Lokalne, musisz otworzyć Al Lokalne, ponownie się zalogowac.

oznacz moderatorów

janeana
#11 Animator#

Problem nie został rozwiązany. Moje oferty zniknęły niestety...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@janeana widzę, że w tej chwili masz 15 aktywnych ofert, ale na Allegro widać je inaczej, ponieważ różne rozmiary sukienek oraz bransoletki tworzą warianty tej samej oferty. W tej chwili masz 4 rodzaje sukienek (dostępne w trzech rozmiarach) i dwie bransoletki ( z czego można wybrać rozmiar jednej - 18 cm lub 20 cm). Czy to wyjaśnia problem? Czy wciąż brakuje 3 przedmiotów? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

janeana
#11 Animator#

Dziękuję, miałam na myśli oferty tworzone, zawieszone w systemie z czapkami, szalikami i rękawiczkami, które zniknęły, mimo tego że ich nie usuwałam. Miałam oprócz 15 aktywnych ofert, jeszcze 3 oferty, które chciałam w przyszłości wystwaić. Po prostu zniknęły. Nie ma ich też na allegro lokalnie.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

 @janeana kliknij ,, wystaw przedmiot przez formularz ,, powinna pokazać się lista nie wystawionych ofert 

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@janeana  A nie minęło od tego czasu przygotowania więcej niż 60 dni? 🤔 Wtedy znikają

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

janeana
#11 Animator#

Pewnie minęło... Nie wiedziałam, że nie mogą wisieć w systemie. Powinna być taka opcja, aby poczekać do następnego sezonu. Dziękuję

oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

@janeana Czyli sytuacja się wyjaśniła. Tak samo znikną te aukcje wystawione gdy od ich zakończenia minie 60 dni. Lepiej sobie wtedy je zarchiwizować na dysku, żeby kolejny raz nie tworzyć opisu itp.

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów