anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rozliczenia allegro

juraszekczesci
#10 Popularyzator#

Witam, mam pytanie odnośnie rozliczeń z allegro. Dajmy na to sprzedałem 2 rzeczy, na koncie allegro mam 597 zł a do rozliczeń z allegro mam 67.70. Czy ja muszę te pieniądze wpłacić na swoje konto i dopiero wysłać przelew do Allegro ? Czy oni sami sobie ściągną pieniądze z tej mojej "uzbieranej" kwoty?
I tak naprawdę jeżeli firmowo sprzedaję pargon faktura itd. Czy muszę te pieniądze wypłacać raz w miesiącu czy mogą sobie leżeć i wypłacić je mogę za 3 miesiące i skarbówki i inne instytucje nie będą mi zaraz czegoś się doszukiwać. Oczywiście wszystko legalnie sprzedawane 🙂

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

@juraszekczesci sami nie ściągną musisz zapłacić ze swojego konta , natomiast czy musisz zrobić wypłatę z konta AF ... oczywiście nie musisz , ale możesz .

oznacz moderatorów

juraszekczesci
#10 Popularyzator#

@mdrogeria dzięki za odpowiedź, ogólnie byłoby to ułatwienie gdyby sami sobie sciągali no ale cóż tak mają to tak trzeba 🙂 i dzięki za rozjaśnie z wypłatą. Niech sobie leżą jak sprzedam więcej to lepiej się przelew widzi 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@juraszekczesci Masz  wypłaty na żądanie albo automatyczne, zależy jak ustawisz:https://allegro.pl/myaccount/newpayments_payout.php?source=system  a rozliczenia z Allegro masz tu i musisz uregulować jak przyjdzie czas: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/rachunki/rozliczenia-z-allegro

oznacz moderatorów

juraszekczesci
#10 Popularyzator#

Czyli tak naprawdę mogę sobie np nadpłacić tymi 600 zł co zarobiłem, żeby miec już na inne opłąty w przyszłości z tego co się orientowałem. Wtedy jak będę miał nadpłatę to już wtedy sobie sami pobierają prawda ?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@juraszekczesci tak , za prowizję możesz wpłacić ile chesz czy też możesz , jak piszesz możesz zrobić przedpłatę na poczet prowizji jaki będą naliczane w przyszłości .

oznacz moderatorów