anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rozmiary w ofertach wielowariantowych

_MAKT_
#7 Wielbiciel#

Z jakiego powodu nie mogę połączyć ofert koszulek o dokładnie tych samych parametrach, różniących się jedynie rozmiarem? Czy może po prostu nie jest to możliwe?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

@_MAKT_ Masz tam parametry, według których możesz łączyć oferty. W różnych kategoriach te parametry mogą być różne. Jeśli w tej kategorii nie ma rozmiaru, nie połączysz. 

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wystawianie-oferty-przez-formularz/wielowariantowosc-jak-...

oznacz moderatorów

_MAKT_
#7 Wielbiciel#

No nie mogę zmienić rozmiaru jeśli wystawiam z formularza wystaw podobne, wtedy rozmiar jest z góry narzucony, a kiedy stworzyłem nową ofertę, dokładnie taką samą, tylko ze zmienionym rozmiarem nie pozwala połączyć. Kategoria to T-shirty damskie, męczę się już z tym od kilku dni i nie wiem co dalej

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@_MAKT_, możesz podać numery ofert, które chcesz połączyć w ofertę wielowariantową? Poproszę Cię również o wskazanie pełnej ścieżki kategorii, w której chcesz utworzyć taką ofertę.

Widzę, że przykładowo "Koszulka damska DREAM OPPIEKUN MEDYCZNY" jest wystawiona w odzieży męskiej (ścieżka kategorii: Moda -> Odzież, Obuwie, Dodatki -> Odzież męska -> T-shirty), dlatego wolę się upewnić. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów