anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Smart dodany automatycznie

accadia
#12 Orędownik#

Z tego co mi wiadomo, aby moc udostepnic Smart jako sprzedajacy nalezy oferowac dwa sposoby-punkty odbioru paczek. Posiadam na chwile obecna wylacznie paczkomaty, poniewaz dopiero  jestem w trakcie podpisywania umowy z DPD oraz Poczta.

Jakie bylo moje zdziwienie, gdy na moich licytacjach pojawilo sie nagle oznaczenie Smart. Na dodatek nie robilem zadnych zmian w cennikach - wszystko wlaczylo i ustawilo sie automatycznie.

Czy tam powinno byc, czy jednak powiniennem dostac jakies powiadomienie i samemu zadecydowac ktore oferty maja miec Smarta. Klient juz dokonal zakupu - a moze sobie np. nie zyczylem, aby dana oferta miala Smarta. 

 

P.S. Paczkomat-Smart - nie place nic Allegro za wysylke. Rozumiem, ze na paragon powiniennem nabic wylacznie sam towar?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

mdrogeria
#21 Demiurg#

Jesli8 nie chcesz aby oferta była ,,smart ,, musisz zmienić koszt przesylki na wyższy niż wymagany . Innego wyjścia nie ma .

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@accadia

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/kategoria/allegro-smart

 

cytuje drugi warunek

"lub

Drugi warunek

jedna z powyższych metod dostawy w cenie nie wyższej, niż te podane w tabeli oraz udostępnij numer śledzenia przesyłki w Allegro dla przynajmniej 50% transakcji z ostatnich 30 dni."

oznacz moderatorów