anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Smart! - promocja dla nowych firm

Idź do rozwiązania
atechnik_sklep
#8 Zapaleniec#

Dostałem powiadomienie przez e-mail o możliwości aktywowania Smart! w ofertach po spełnieniu warunków:

1. Przejdź szybki kurs w Akademii Allegro (kliknij w przycisk poniżej)
  2. Dodaj do swoich ofert opcje dostawy wymagane dla Smart! i określ warunki zwrotów

Przeszedłem kurs, do ofert dodałem opcje dostawy wymagane przez Smart! i określiłem warunki zwrotów - jak mi się wydaje spełniłem wszystkie warunki a Smart! przy ofertach nie pojawił się. 

Co mogłem zrobić źle?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
Agent051
#13 Ambasador#

@atechnik_sklep A czy na tym kursie nie mówili przypadkiem, że trzeba mieć 5 pozytywnych ocen od kupujących? Słabo, zalicz kurs jeszcze raz.

oznacz moderatorów
atechnik_sklep
#8 Zapaleniec#
Chyba jednak nie "słabo" 😉

Cytat:
"Obecnie trwa promocja dla sprzedawców zaczynających sprzedaż na Allegro

Jeśli masz konto firma i zarejestrowałeś je między 1 lipca a 30 września, możesz oferować Allegro Smart! na wygodniejszych zasadach. Nie musisz spełnić wymogu posiadania 5 ocen i 98% pozytywnych komentarzy. Zamiast tego wystarczy, że ukończysz kurs Akademii Allegro - ten, którego właśnie słuchasz. Twoje oferty nadal muszą spełnić opisane wcześniej wymogi. Czyli konieczne jest uzupełnienie warunków zwrotów i udostępnienie smartowych metod dostawy. Chcemy wesprzeć Twoją sprzedaż zanim jeszcze zdobędziesz pierwsze komentarze. Zapoznaj się z pełnym regulaminem, do którego link znajdziesz poniżej."

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@atechnik_sklep Sprawdź to;

Warunki dotyczące ofert (konta firmowe)

• określ politykę zwrotu przedmiotu i umieść ją w ofertach
  • w zakładce Ustawienia dostawy ustaw prawidłowe wartości dla metod dostawy, z których korzystasz
  • udostępnij w swoich ofertach przynajmniej jedną z poniższych metod dostawy w ramach Allegro Smart!:

• Allegro Kurier DPD
    • Allegro Pocztex Kurier 48
    • Allegro Kurier UPS (do 10 kg).

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/informacje-dla-sprzedajacych/co-zrobic-aby-moje-oferty-by...

oznacz moderatorów
atechnik_sklep
#8 Zapaleniec#

Działa. Mam Smart! w ofertach.
Być może dlatego, że ustawiłem nowe warunki zwrotów (choć takie same jak poprzednio) i przypisałem je do ofert.

oznacz moderatorów