anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ustawienie dostaw

tamaison
#9 Pomysłodawca#

Witajcie

Bardzo proszę , bardziej doświadczonych aby podpowiedzieli nowicjuszowi , jakie najlepiej ustawić formy dostawy oprócz Allegro DPD i Allegro paczkomat dla formy dostawy z punktu jakim jest hurtownia do klienta.

Nie mamy jeszcze własnego magazynu więc towar wyjeżdża z różnych hurtowni i musi po nie podjechać kurier a później dostarczyć do : adres kupującego lub ........no właśnie i tu opcja żabka , ruch itp. i tu nie bardzo wiem jaką opcję wybrać . Trochę tego na Allegro jest a po przeczytaniu regulaminu wiem jeszcze mniej.

Pomóżcie proszę

Z góry dzięki i pozdrawiam

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@tamaison Cześć! W tym artykule znajdziesz wszystkie metody dostawy, na które możesz się zdecydować: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/metody-dostawy/metody-dostawy-na-allegro-0Kv0vaZreUl#jakie-s... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

tamaison
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za odpowiedź ale raczej nie o to mi chodziło , widziałem listę i formy. Problem w tym , że jak to wszystko oglądam to już nie wiem , która forma sprawdziłaby się w mojej ofercie ...czyli podjazd kuriera pod hurtownię i dostarczenie towaru do punktów , o których pisałem

Nie miałem do czynienia z kurierami i jest to dosyć zagmatwane dla nowych osób

Ja sam niczego nie mogę  nadać od siebie  bo jeszcze nie mam towaru u siebie na stanie 

Ale dziękuję za chęci

oznacz moderatorów

nikl
#13 Ambasador#

Cześć Olu, czy zrozumiałaś o co chodzi w pytaniu? Czy Allegro w ogóle wspiera wysyłki z punktów, które nie należą do Sprzedawcy? Jak generujesz etykietę, to czy możesz wskazać innego nadawcę paczki niż adres Sprzedawcy?

oznacz moderatorów

tamaison
#9 Pomysłodawca#

Tak można wskazać innego nadawcę .....czyli hurtownię a jednocześnie wybrać przy generowaniu etykiety , że chcesz aby tam był Twój adres ....czyli wybierasz , ze chcesz aby adres wydrukował sie inny.

A z tymi kurierami to chodzi o to , że jest tak wiele opcji na Allegro , ze nie wiem , która będzie odpowiednia w moim przypadku . Chciałbym aby klient miał jakiś większy wybór niż tylko Allegro DPD i Allegro paczkomat.

Już nie ważne , może jutro w rozmowie fon czegoś się dowiem

oznacz moderatorów

obslugana100-pl
#10 Popularyzator#

Z tego co pamiętam przesyłki Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch obsługiwane są przez Pocztę Polską. Czyli musisz mieć podjazd kuriera Pocztowego z danej hurtowni. Pamiętaj, że stawki z Allegro mogą różnić się od tych na umowach z przewoźnikami.

oznacz moderatorów

obslugana100-pl
#10 Popularyzator#

Przy dropshippingu na pewno korzystasz z umow logistycznych hurtowni, no chyba ze dajesz uprawnienia do konta, ale nie sadze

oznacz moderatorów

tamaison
#9 Pomysłodawca#

Owszem to też

oznacz moderatorów