anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W jaki sposób można zmienić utworzoną już etykietę Inpost na Allegro Lokalne?

MAMY ROZWIĄZANIE!
strusiatko28
#7 Wielbiciel#

Sprzedałam na Allegro Lokalne przedmiot, przy tworzeniu etykiety zamiast paczkomatu nadawczego wpisałam adres paczkomatu odbiorczego. W rezultacie podany jest dwa razy ten sam paczkomat odbiorczy. In post twierdzi, że etykieta została utworzona i nic się nie da zrobić, odsyłają do Allegro. Czy można anulować utworzoną etykietę i od nowa ją zrobić? Wolałabym nie opłacać nowej przesyłki, bo wyjdę na minusie. Dodam, że kupujący zapłacił za przedmiot, a przesyłka miała być promocyjnie za 0 zł.

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
xyz96
#21 Demiurg#

@strusiatko28 Jeżeli paczkomat odbiorczy jest podany prawidłowo w miejscu na wpisanie odbiorczego, paczka dojdzie mimo to, że nadawczy jest wpisany nieprawidłowo. Jeśli jednak chcesz koniecznie zmienić etykietę, napisz do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=b0880476-9167-4850-bcf8-2885a9fcea6a i poproś o zmianę. 

oznacz moderatorów
strusiatko28
#7 Wielbiciel#

Ale w tym problem, że nie mogę jej umieścić w paczkomacie, bo wyskakuje mi komunikat że błędny kod i nie otwiera mi się żadna skrytka. 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Pisz do Allegro, link masz wyżej. 

oznacz moderatorów
strusiatko28
#7 Wielbiciel#

Ok. Dzięki. 

oznacz moderatorów
ull8
#7 Wielbiciel#

skończ się człowieku wymądrzać, bo nie masz o tym pojęcia...
jeżeli wpiszesz błędnie nr paczkomatu nadawczego NIE DA się tego nadać z żadnego innego miejsca ani paczkomatów, ani paczkopunktów... po prostu nie przechodzi kod

oznacz moderatorów