anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Waga przesyłek

badams71
#10 Popularyzator#

Dzień dobry wszystkim,

 

Mam jedną ofertę w sprzedaży i jest to produkt, który waży ok 33 kg. Widzę, że inni sprzedawcy też sprzedają ten produkt i mają sposoby przesyłki DPD, a nawet paczkomat. Niedawno zaczęliśmy sprzedaż, więc jeszcze nie do końca rozumiem jak to wszystko działa. Jak to zorganizować, żeby legalnie wysłać taką przesyłkę (czyli rozumiem dwie przesyłki jednego produktu) i nie dopłacać? Dodam, że mam smarta i własną umowę z InPostem.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

tu masz cennik - https://inpost.pl/cenniki , zainteresuj się zakładką ,, dopłaty .

oznacz moderatorów

badams71
#10 Popularyzator#

Jestem zaznajomiona z cennikiem. Pytam czy są jakieś inne sposoby, żeby legalnie (bez oszukiwania kuriera) i bez dopłat wysyłać duże przesyłki przez DPD. Bo inni sprzedający mają ten sam produkt i wiem, że wychodziliby na minusie na sprzedaży tego produktu, gdyby dopłacali do każdej przesyłki. Interesuje mnie konkretnie coś takiego jak opcja "Dodaj przesyłkę" przy nadawaniu przez "Wysyłam z allegro", z tym że przy zamówieniu jest zaznaczona "1 przesyłka", więc pewnie za drugą płaciłabym z własnej kieszeni.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

badams71 jeśli sprzedajesz produkt stanowiący całość , a jest możliwość wysyłania go w 2 paczkach to w cenie powinnaś ująć koszt drugiej przesyłki za którą musisz zapłacić . Jeśli się da / nie znam oferty / wystaw elementy osobno tak , aby paczki nie przekraczały dopuszczalnej wagi .

oznacz moderatorów

badams71
#10 Popularyzator#

Dzięki za odpowiedź. Pozostaje rozbić ofertę na dwie. Miłego dnia!

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

badams71 muszisz w takim wypadku wszystko bardzo dokładnie opisać . Najlepiej w tytule oferty zasugeruj żeby klient dokładnie przeczytał treść - coś w stylu ,, czytaj opis ! ,,

oznacz moderatorów