anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

weryfikacja danych do wyplaty

Bikersilesian
#7 Wielbiciel#

witam wczoraj wykonalem 2 przelewy weryfikacyjne jeden na payu a drugi na przelewy24 . zaplacone obie kwoty przez ipko a dalej pisze ze w trakcie weryfikacji . zalezy mi na czasi, ile jeszcze to moze trwac? przelewy24 do 5dni ale wydake mi sie ze payu odrazu powinno byc zweryfikowane skoro z konta do wyplat (mojego osobistego) poszly te dwie oplaty .

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Trwa to do 3 dni. Wgląd do tego na jakim etapie są mają: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

Bikersilesian
#7 Wielbiciel#

mozna prosic ktoras z osob ww o jakas informacje . zalezy mi aby nadac paczke do kupujacego zeby do konca tyg byla 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Bikersilesian a co stoi na przeszkodzie żebyś ja nadał. W ogóle nie masz pieniędzy zęby zapłacić za transport? Jeżeli masz kasę na koncie allegro to przedmiot spokojnie możesz wysłać Po zweryfikowaniu Ci wypłacą.

oznacz moderatorów

Bikersilesian
#7 Wielbiciel#

w ogole

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Bikersilesian Tak jak napisał @LEW433, weryfikacja PayU może trwać do 3 dni roboczych, więc na razie poproszę Cię jeszcze o cierpliwość. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Bikersilesian
#7 Wielbiciel#

ok dziekuje za uwage tak czy siak

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Jeżeli to pierwsza sprzedaż i za większe pieniądze to allegro i tak może się wstrzymać z wypłata do momentu jak kupujący otrzyma przedmiot i nie zgłosi problemów

oznacz moderatorów