anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

weryfikacja Przelewy24

Client:43387789
#7 Wielbiciel#

Witam,czekam na wazny przelew,w mailu od kupujacego otrzymałem informacje ze srodki wpłacone zostały za pomoca payU ktore to mam aktywne ,niestety okazało sie ze do zaksiegowania pieniedzy potrzebuje aktywowac Przelewy24,wysłąłem przelew za 1,01zł, dokumenty do weryfikacji,jest mozliwosc jakos przyspeiszyc ten proces?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

kostas11
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:43387789
#7 Wielbiciel#

Nie,dostępne środki payU 0 zł 

Przelewy24 0 zł i status „w trakcie weryfikacji”,przelew od kupującego wisi ze statusem „Płatność rozpoczęta” i tyle.

oznacz moderatorów

Client:43387789
#7 Wielbiciel#

Dodatkowo w wiadomosci od sprzedajego na temat jego wpłaty dostałem taka informacje:

Informacja dotycząca płatnościNie posiadasz aktywnej usługi Przelewy24, środki do wypłaty będą dostępne od dnia 27.05.2022

czy mam przez to rozumiec ze weryfikacja Przelewy24 wcale nie jest konieczna i jutro bede widział te pieniadze? Nie korzystam czesto z Allegro i wielu rzeczy nie wiem,prosze o jakies wskazówki.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:43387789 to jest wyłudzenie nic nie dostaniesz 😞  dlatego pytałem co masz w linku ?

O kasie zapomnij zaraz wezwiemy pomoc  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:43387789
#7 Wielbiciel#

Ok wiec jesli to jest wyłudzenie to czegos tu nie rozumiem,otrzymałem maila od kupujacego.

Mail standardowy jak przy kazdykm zakupie,mianowicie:

"Client:taki a taki przekazał Ci środki za towar"

Wpłyneły środki od kupującego.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:43387789 od kupującego a nie od allegro a to różnica, po za tym jak klient zapłaci to kasa od razu pojawia się w allegro finanse a maila masz od :

Allegro powiadomienia@allegro.pl

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:43387789
#7 Wielbiciel#

ok czy w takiej sytuacji musze zaplacic prowizje za nie-sprzedany przedmiot skoro juz mi ja naliczyło?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:43387789 a gdzie sprzedałeś na Lokalnie czy zwykłym Allegro, rozumiem że nie wysłałeś jeszcze paczki ? Poczekaj na odpowiedź admina, sprawdzi i podpowie co zrobić 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:43387789
#7 Wielbiciel#

Na zwykłym Allegro 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:43387789 to prowizję odzyskasz bez problemu 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:43387789 Zablokowaliśmy już konto tego klienta. Jeśli wydałeś mu towar, zalecam zgłoszenie sprawy na policję, ponieważ szanse na to, że otrzymasz wpłatę są bardzo małe.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów